Nakit Başvurusu Daha Önceden Yapan Kişilere 15.000 TL Ödeme Bugün Sabahtan İtibaren Yatmaya Başladı. Sondakika açıklaması ile 15 bin TL'ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlar için kampanya duyurusu yapıldı.

Nakit Başvurusu Daha Önceden Yapan Kişilere 15.000 TL Ödeme Bugün Sabahtan İtibaren Yatmaya Başladı. Sondakika açıklaması ile 15 bin TL'ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlar için kampanya duyurusu yapıldı. 

Acil ihtiyacınızın olması durumunda artık bankalar üzerinden şubelere gitmeden istediğiniz zaman başvuru yapabiliyorsunuz, kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında 15000 TL ödeme artık hayal değil. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılarak sizler de 15000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, ister SMS'le isterseniz de bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu bu kampanyada banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olan vatandaşların kredi onay alacağı hakkında bilgileri verdi. Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri kullanabiliyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Yapı Kredi Bankası, sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucunu vermektedir. 

Acil ihtiyacınızın olması durumunda banka şubelerine giderek kredi kullanacak olan vatandaşlar, kimlik ve gelir belgesiyle birlikte Yapı Kredi Bankası şubesinden işlem yapabiliyor. 

Sms ile başvuru imkanı 

11-7

Banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada cep telefonunuz üzerinden SMS atarak hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sms atarak hızlı birşekilde başvurusunu gerçekleştirecek olan vatandaşlar, ihtiyaç kredilerini kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden cep telefonunun mesaj kısmına girerek, Bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp aylık gelirini yazarak, 44 11 numarasına göndermesi yeterli olacak. 

yapılacak olan bu başvuru sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere kredi sonucunu verecek. onaylanan tutar, kendi hesabınıza yatırmak için yapı Kredi Bankası müşteri olmanızı isteyecektir.