Nakit Almak İsteyenlerin Hesaplarına Para Yatmaya Başladı! Kimler Alabilecek? Acil para isteyen kişilerin başvurularını gerçekleştirerek, alabilecekleri, nakit kampanyasına katılabilmek için bankadan açıklama geldi.

Nakit Almak İsteyenlerin Hesaplarına Para Yatmaya Başladı! Kimler Alabilecek? Acil para isteyen kişilerin başvurularını gerçekleştirerek, alabilecekleri, nakit kampanyasına katılabilmek için bankadan açıklama geldi. Acil nakit ihtiyacının olması durumunda, Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar SMS atarak 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecek. 

Yapı Kredi Bankası, kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusu ile birlikte vatandaşları vereceği bu kredilerde 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturarak sizlere kredi ödemenizi geri yapmanızı sağlayacaktır. yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin kredi notu 1200 ve üzerinde olması durumunda onay alabilecek. 

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Sms ile başvuru nasıl yapılır?

Cep telefonunuz üzerinden SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası, sizlere kolay bir şekilde onay verecek. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, Bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp aylık gelir yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeleri yeterlidir. 

sadece-kimlik-kartinizla-o-bankalara-basvurdugunuzda-50000-tl-nakit-kredi-cekebileceksiniz-1

Cep telefonunuz üzerinden yapmış olduğunuz sms ile kredi başvurusu sonrasında kredi onayı alacak olan vatandaşlar, kredi kullanımını gerçekleştirmek için yapı Kredi Bankası şubelerine giderek işlem yapmaktadır. Banka şubelerine giderken kimliğinizi ve gelir belgenizi yanınızda götürmeniz sizleri hızlı bir şekilde kredi onayı imkanı sunmaktadır. 

Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka hesabı olması durumunda bankanın kendi mobil uygulamasına giriş yaparak buradan da nakit kredi kullanabileceğini söylemek istiyoruz. Başvuru yapacak olan kişiler, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecektir.