Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz avukat Nail Gönenli ile sevgili mi? Nail Gönenli kimdir? Nail Gönenli nereli? Nail Gönenli kaç yaşında?

Kana D'nin Pazar günleri reyting rekorları kıran Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz'in adı ünlülerle yakın temas kuran çapkın avukat Nail Gönenli ile anıldı.

Yargı dizisinde ki partneri Kaan Urgancıoğlu ile sürekli olarak yakıştırılan bu uğurda sevgilisi Yiğit Kirazcı ile ilişkileri zarar görüp ayrılan Pınar Deniz yeni bir aşka mı yelken açtı?

Pınar Deniz'in aşk yaşadığı iddia edilen Nail Gönenli kimdir? Nail Gönenli nereli? Nail Gönenli kaç yaşında? Nail Gönenli ne mezunu?

Geçtiğimiz günlerde Yiğit Kirazcı ile ayrılan Pınar Deniz'in adı Nail Gönenli ile anıldı. Yiğit Kirazcı ile ayrıldıktan sonra sosyal medydan takipleşmeyi bırakan isim yeni bir aşak mı yelken açtı?

Nail Gönenli Kimdir?

Nail Gönenli ünlüler dünyasında tanınan bir isim. Ünlülerin avukatı olarak bilinen Nail Gönenli pek çok ünlü isimle çapkınlık turunda da görülen bir isim. Oyuncu Özge Özpirinççi'nin avukatı olarak bilinen Nail Gönenli aynı zamanda Özpirinçi'nin yakın arkadaşı. 

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Nail Gönenli daha önce de oyuncu Bestemsu Özdemir ile aşk yaşamıştı. Nail Gönenli ayrıca sosyetik güzel Zeynep Selvili ile aşk yaşamıştı.