Nadira Kadirova'nın Ölümüyle Alakalı Son Dakika Gelişmesi! Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı!

Şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden Nadira Kadirova'nın ölümünün gerçekleştiği odasında yapılan olay yeri inceleme çalışmaları sırasında çekilen yeni bir fotoğraf gündeme bomba gibi düştü. Kadirova ailesinin avukatlığını yapan İlyas Doğan fotoğraf ile alakalı bir açıklama yaparak boğuşma yaşandığının düşünüldüğünü söyledi.

Nadira Kadirova'nın Ölümüyle Alakalı Son Dakika Gelişmesi! Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı!
28 Eylül 2020 - 12:29

23 Eylül 2019 tarihinde Özbekistan vatandaşı Nadira Kadirova'nın ölümüne dair şüpheler ve kim tarafından öldürülebileceğine dair tartışmalar sürüyor. Mahkeme tarafından "Kovuşturmaya yer yoktur" kararı verilen dosya Nadira Kadirova'nın ailesinin talebiyle Anayasa Mahkemesi'ne taşındı. Ayrıca Nadira Kadirova'nın hayatını kaybettiği gün yapılan olay yeri incelemesine ait bir fotoğraf gündeme geldi.

3-4 FARKLI YERDE KAN İZLERİ VAR

Yayınlanan fotoğrafta Nadira Kadirova'nın kaldığı oda görünürken odanın oldukça dağınık olması dikkatlerden kaçmadı. Yere düşmüş saksı ve etrafa dağılmış kum ve çiçekler net bir şekilde görülebiliyor. Ayrıca görüntülerde bir sehpanın ters döndüğü ve bir abajurun da devrildiği tespit edildi. Fotoğrafın en can alıcı noktası ise 3-4 farklı yerde bulunan kan izleri oldu.AVUKAT BOĞUŞMA YAŞANDIĞINDAN EMİN!

Görüntüler hakkında bir değerlendirme yapan Nadira Kadirova'nın avukatı İlyas Doğan, "Görüntüye baktığımız zaman oda içerisinde bir boğuşma yaşandığını görüyoruz. Üç ayrı yerde kan lekesi bulunuyor. Üstelik bu leker hep birbiriyle mesafeli yerlerde var." dedi.

KARDEŞİMİ ÖNCE DÖVDÜLER SONRA ÖLDÜRDÜLER!

Nadira Kadirov'un ağabeyi Muhammet Ali Kadirov ise yaptığı açıklamada, "Bana göre kardeşimi önce darp ettiler. Ardından da kafasına sert bir cisimle vurdular. Bununla da yetinmeyip uzak mesafeden silahla ateş ederek öldürdüler. Kardeşimi önce feci şekilde dövdüler ardından ise insanlığa sığmayacak biçimde öldürdüler." ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum