Şu sırlar ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisine yer alan İbrahim Çelikkol'un 4 yıllık mutlu evliliği çıdırdadı!

Ünlüler dünyasında ki bir gözlerden uzak mutlu evlilik daha bitiyor! Evlilikleirni gözlerden uzak yaşamalarına rağmen İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol'da boşanmanın tadına varıyor!

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol ile eşi Mihre Çelikkol'un 4 yıllık mutlu evliliğinde sona gelindi.

Öğrenilen göre İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol bir süredir sadece oğulları Ali için bir araya geliyordu. Çift ara vermiş ve birbirlerine zaman vererek evliliklerini kurtarmaya çalışmış ancak mutlu haber gelmemiş.

İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol’un 4 yıllık evliliği bitiyor. Ünlü çift İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol bir süredir sadece oğulları Ali için bir araya geliyordu. Evliliklerini kurtarmak için çabalayan çiftten mutlu haber gelmedi.

Aylardır evliliklerini kurtarmak için çabalayan İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol’un 4 yıllık evliliğinde sona gelindi. İbrahim Çelikkol bir süredir ekrandan uzak kalmış daha sonra Bir Zamanlar Çukurova dizisinde dahil olmuştu. Çekimler için Adana'da olan Çelikkol'un bu işi de uzaklaşmak için kabul ettiği iddia edildi.

İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol’un anlaşmalı olarak boşanma kararı aldığı öğrenildi. İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol’un 4 yıllık evliliklerini bitirmek için avukata başvurdukları öğrenildi.