Mustafa Topaloğlu Klip Çekeceğine Pişman Oldu! 10 Kişilik Afrikalı Dansçı Ekibi Başına İş Açtı!

Müzik dünyasının en renkli simalarından olan Mustafa Topaloğlu koronavirüs talihsizliğini ekonomik olarak yaşadı. Son klibinin çekimleri için Afrika'dan bir grup dansçıyı İstanbul'a getiren ünlü şarkıcı dans ekibini klip çekimi sonrasında  uçak seferi olmayınca Afrika'ya gönderemeyerek ekonomik olarak bitme noktasına geldi. Afrikalı dansçıları önce otelde ağırlayan Mustafa Topaloğlu masrafları ödeyemeyince ekibi mecburen evinde ağırlamaya başladı.

Mustafa Topaloğlu Klip Çekeceğine Pişman Oldu! 10 Kişilik Afrikalı Dansçı Ekibi Başına İş Açtı!
12 Ekim 2020 - 20:00

Müzik dünyasının renkli isimlerinden olan ünlü türkücü Mustafa Topaloğlu'nun başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi. Son şarkısı olan “Ya Herro Ya Merro” için klip çekmek isteyen Mustafa Topaloğlu klibinde oynaması için 10 kişilik bir dansçı ekibini Adrika'dan Türkiye'ye getirtti.MUSTAFA TOPALOĞLU KLİP ÇEKECEĞİNE PİŞMAN OLDUKlip çekimini tamamlayan Mustafa Topaloğlu'na asıl darbe ise bu saatten sonra başladı. Koronavirüs salgını sebebiyle uluslar arası uçuşlarda kısıtlamalardan dolayı Afrika'ya uçak seferi bulamayan Mustafa Topaloğlu dansçıları memleketlerine gönderemedi. Ne yapacağı kara kara düşünen ünlü şarkıcı bir süre beklemeyi tercih etti.

10 KİŞİLİK GRUBU EVİNE YERLEŞTİRDİ

Dansçı grup için Afrika'ya uçak seferi bulamayan Mustafa Topaloğlu mecburen ekibi bir otele yerleştirdi. Ancak sürecin uzaması nedeniyle ünlü şarkıcının elinde olan tüm birikim otel masraflarına gitti. İşin içerisinden çıkamayan Mustafa Topaloğlu radikal bir karar vermek zorunda kaldı.
DANSÇILARI GERİ GÖNDEREMİYOR

Dansçı grubu otelden çıkaran Mustafa Topaloğlu 10 kişilik grubu şimdi evinde misafir ediyor. Dansçıları nasıl geri göndereceğini düşünen Mustafa Topaloğlu şu ana kadar bir çözüm yolu bulamadı. Dansçıların ne kadar daha Mustafa Topaloğlu'nun evinde kalacağı ise bilinmiyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum