Burcu Özberk'in beraber görüntülendiği yeni sevgilisi Murat Kazancıoğlu kimdir? Murat Kazancıoğlu nereli? Murat Kazancıoğlu kaç yaşında? Murat Kazancıoğlu sevgilisi kim? Murat Kazancıoğlu ne iş yapıyor? Murat Kazancıoğlu önceki sevgilileri kim?

Aşk Mantık İntikam dizisinin yıldızı Burcu Özberk ve Murat Kazancıoğlu görüntülendi.

Burcu Özberk ve Murat Kazancıoğlu geçtiğimiz gece bir mekanda eğlenirken görüntülendi. İkilnin oldukça samimi olduğu söylendi. Özberk ve Kazancıoğlu gece geç saatlere kadar bilrikte dans etti. 

Murat Kazancıoğlu daha önce oyuncu Yağmur Tanrısevin ile teknede görüntülenmişti.

yagmur-tanrisevsin-yeni-askiyla-yakalandi-13454589_2232_amp

Murat Kazancıoğlu ile Burcu Özberk daha önce de köpeklerini gezdirirken orman yürüyüşünde görüntülenmişti. Özber, Kazancıoğlu'nun arkadaşı olduğunu söylemişti.

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

1-GUepV6w0u4th2QJKKZCQ

Peki Murat Kazancıoğlu kimdir? Murat Kazancıoğlu nereli? Murat Kazancıoğlu kaç yaşında? Murat Kazancıoğlu ne iş yapıyor? Murat Kazancıoğlu mesleği ne? Murat Kazancıoğlu sevgilisi kim? Murat Kazancıoğlu serveti ne kadar?

Murat Kazancıoğlu ile Burcu Özberk'in eğlendiği anlar;

Ekran Alıntısı-15

Murat Kazancıoğlu Kimdir?

Şimdilerde Burcu Özberk ile annılan Murat Kazancıoğlu'nun işletmeci olduğu öğrenildi. Magazin gündeminde sürekli olarak ünlü isimlerle anılan Murat Kazancıoğlu daha önce de Şeyma Subaşı ile anılmıştı.

Murat Kazancıoğlu Şeyma Subaşı'ndan sonra oyuncu Yağmur Tanrısevsin ile yakınlaşmış ve ikili aşk yaşamıştı. Murat Kazancıoğlu ve Yağmur Tanrısevin çifti Bodrum'da lüks tekenede görüntülenmişti.