Murat Dalkılıç'ın Hande Erçel aşkı bitmiyor! Şu sıralar Erçel'in rol arkadaşı Sitare Akbaş ile aşk yaşamaya başlayan Murat Dalkılıç eski aşkı Hande Erçel'in adını aşk dedikodusuna karıştığı Kaan Yıldırım'ı sildi! Oysa ki Dalkılıç eski eşi Merve Boluğur'un sevgilisi Emre Kaya'yı silmemişti.

Murat Dalkılıç'ın Hande Erçel aşkı bitmiyor! Hande Erçel tarafından terk edilen popçu Murat Dalkılıç o dönemler zor günler yaşamıştı.

Hande Erçel'in Sen Çal Kapmı dizisinde partneri Kerem Bursin ile aşk yaşaması sonrası Bursin ile ortak tüm arkadaşlarını silen Murat Dalkılıç yine yaptı yapacağını! 

Murat Dalkılıç eski eşi Merve Boluğur’un arkadaşı Emre Kaya ile bir dönem aşk yaşamasına tepki göstermemiş hatta "mutlu olsunlar" diye karşılık vermişti.

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

2128405_e2bf45e37d2d388f467cdad6d62434f9_640x640

Ancak konu Erçel olunca Dalkılıç yine kıskançlık krizine girdi.

Murat Dalkılıç eski aşkı Hande Erçel'in dizideki partneri Sitare Akbaş ile aşk yaşamaya başlaması da manidar bulunmuştu.

Murat Dalkılıç bu sefer de Hande Erçel'in adının Kaan Yıldırım ile aşk dedikodularına karışması üzerine Kaan Yıldırım ile olan arkadaşlığını tek kalemde sildi.

Ünlü popçu Murat Dalkılıç, eski aşkı Hande Erçel ile birliktelik yaşayan oyuncu Kaan Yıldırım’ı takipten çıktı.