TV8'de O Ses Türkiye rüzgarı esti! Gecede Beyaz, Murat Boz ve Oğuzhan Koç esprileri seyircilerin yüzünü güldürdü.

Ünlü isimlerin katıldığı O Ses Türkiye 2022 yılbaşı özel programında hiç kuşkusuz Gökçe Bahadır gecede kendisine en çok hayran bıraktıran isim oldu. Hem güzelliği hem zeraferi hem de sesi ile büyüledi. Gecenin sürprizi ise Cem Davran oldu. Cem Davran özlenilen eski günlerdeki huzur ve kaliteli hatırlattı. Sabri Sarıoğlu'da mütevaziliği ile bir kez daha son eskiler bile bir başkta dedirtti! 

Gecede güzelliği ve sesi ile hayran bırkan bir başka isim de Damla Sönmez oldu. Damla Sönmez mini elbisesi ve hatasız sesi ve rahat tavırları ile jüriyi hayran bıraktı. Özellikle Murat Boz gözlerini Damla Sönmez'den alamadı! Damla Sönmez ile Murat Boz'un düeti geceye damga vurdu.

Şu sıralar Aziz dizisinde Diruba karkaterini canlandıra Damla Sönmez ile Murat Boz'un düet yapmalarında ki görüntü Aslı Enver ile Murat Boz aşkının başladığ yılları hatırlattı.

Damla Sönmez ile Murat Boz'u birbirine yakıştıran seyirciler bu aşk olur yorumlarında bulundu.

Murat Boz ile bir dönem aşk yaşamış olan Aslı Enver'de o sıralarda Instagram hesabından yılbaşı paylaşımı yaptı. Güzelliği ve zarifliği ile kendisine hayran bırakan Aslı Enver fotoğraf paylaştı ve "Mutlu Yıllar" notunu düştü. 

Düet görüntüleri sonrası seyirciler "Yinede Aslı Enver'in yerini tutmaz.. Murat Boz, Aslı Enver'i hem de bir hiç uğruna kalitesiz bir olayla kaybderek çok yanlış yaptı" yorumlarında bulundu.