21 yaşındaki bir genç kızı hayattan koparan katil Murat Bayırköylü kimdir? Murat Bayırköylü nereli? Murat Bayırköylü annesi hakim İsmihan Boza kimdir? Babası Bakırköy Başsavcı Vekili Muhittin Bayırköylü kimdir? Murat Bayırköylü kaç yaşında?

Bakırköy'de ünlü bir AVM'nin otoparkında tartıştığı eski kız arkadaşı Yağmur Sönmez'i öldüren katil Murat Bayırköylü kimdir?

Her gün her saniye kadın cinayeti, hayvana işkence haberleri... Doğurulup doğurulup sokağa salınan çocuk ihmali çocukalr bile hayvana işkence eden, tecavüz eden videolarla haberlere çıkıyor. Trafikte bile en ufak mevzudan kavga ile ölümler meydana geliyor.

Murat Bayırköylü eski kız arkadaşı Yağmur Sönmez'i katletti ardından da intihar etti. Murat Bayırköylü'nün annesi hakim babası başsavcı vekili çıktı! 

Murat Bayırköylü kimdir? Murat Bayırköylü kaç yaşında? Murat Bayırköylü hangi okulda okuyordu? Murat Bayırköylü annesi kim? Murat Bayırköylü babası kim? Murat Bayırköylü nereli?

Murat Bayırköylü Kimdir?

Katil Murat Bayırköylü'nün Hukuk öğrencisi olması bir kez daha ne kadar korkunç bir durumda olduğumuzu gözler önüne serdi. Murat Bayırköylü'nün annesinin hakim İsmihan Boza çıkması babasının da Bakırköy Başsavcı Vekili Muhittin Bayırköylü çıkması pes dedirtti.

Murat Bayırköylü Bakırköy'de bir AVM otoparkında tartıştığı eski kız ardaşını tüfekle öldürdü ardından da kendisini öldürdü.

Murat Bayırköylü'nün hayattan kopardığı genç kız Yağmur Sönmez ise Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 3. sınıf öğrencisiydi. 

Gözden kaçırmayın

Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü? Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü?