Maddi desteğe ihtiyacı olanlar için son dakika haberi. Bankadan hızlı sonuç alacak ve 3000 TL'ye kadar acil bir ihtiyacınız varsa 3000 TL'ye kadar işlem yapabileceksiniz. Sizi en az 3000 TL kredi işlemi yapmaya teşvik etmek için kampanya yürüten Denizbank, bu sabah en kısa sürede size kredi vereceğini açıkladı. Başvuru yapmak isteyenler bankaya giderek ödeme alabilecekler veya Denizbank'ın kampanyası sayesinde bankaya gitmeden SMS ile başvurarak ne kadar ödeme alacaklarını öğrenebilecekler.

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılanların kredi notu 1200 ve üzeri olması durumunda başvuruda bulunabilecektir. Kredi notu 1200 ve üzeri olan Denizbank müşterileri daha düşük faizli kredilerden faydalanabilecek. Denizbank, internet sitesinde bu kredilerin 36 aya varan vadelerle kullandırılacağını da belirtti. Alacaklıların da ilk taksit ödemesini ertelemesine izin verilecek.

Denizbank Başvurusu

Başvuru yapmak isteyenler, işlemler için Denizbank'ı kullanmak için SMS gönderebilirler. SMS ile kredi başvurusunda bulunmak için KREDİM TC KİMLİK yazıp mesajı 3280'e göndermeleri gerekmektedir. TC Kimlik yazdığınız yere kredi başvurusu yapan kişinin TC Kimlik numarası yazılmalıdır. 3280 numarasına mesaj attıktan hemen sonra sonuç size iletilecek ve bu sonuca göre kredi kullanmış olacaksınız. Denizbank, uygun bulunan müşterilere TC kimlik numarası üzerinden sorgulama yaparak saat 08:00'de para göndermeye başlayacak.

mujde-tc-kimlik-numarasina-gore-alacak-oldugunuz-3000-tl-odemeler-sabah-0800de-hesaplara-yatmay1

Kredi almak isteyenler bankanın mobil uygulamasına girerek 3000 TL ve üzeri kredi başvurusunda bulunabilecekler. Bankadan 3000 TL ve üzeri işlem yapmak istiyorsanız veya 3000 TL ve üzeri kredi başvurusu yapmak istiyorsanız gelir belgesiz ücretsiz kredi için mobil uygulamadan internet bankacılığı şifresi almanız gerekmektedir.

Denizbank emeklilere yönelik özel bir kampanya başlatıyor. Banka emekliliği alan kişiler, başvuru anında kredi notu düşük olsa dahi ihtiyaç duydukları her şey için kredi temin edebilirler. Emekliliğinizi Denizbank'a taşıyarak, banka destekli tüm emeklilik programlarının yanı sıra kredilerden de yararlanabileceksiniz. Emekli maaşını getirenler de 2000 TL'ye varan promosyonlardan yararlanabiliyor.