Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 13 yaşındaki Celal Seyit'in kaybı üzerine programda bulunan ruhsatsız pompalı ile dolaşan Suriyeli'ye kapak gibi cevap!

Gözden kaçırmayın

Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü? Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü?

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı adeta şov yaptı! 

Müge Anlı'da işlenen 13 yaşındaki Celal Seyit'in kaybolması ile ilgili olarak programa katılan Suriyeli'nin konuştuklarına Müge Anlı deliye döndü!

Müge Anlı programına katılan Suriyeli'nin konuşmalarıya ve tavırlarıyal deliye döndü. Müge Anlı'nın söyledikleri sosyal medyada gündem oldu.

Müge Anlı programa katılan kayıp ile ilgisi olan Suriyeli'ye "Senin pompalı tüfekle ne işin var kardeşim. Burada kimin evinde pompalı tüfek var? Senin Antalya'da pompalı tüfekle ne işin var? O kadar silaha meraklıysan gidip ülkeni korusaydın!" dedi.

Bunun üzerine porgramdaki Suriye'li vatandaş "Benim vatanım bura artık. Suriye yok benim için." dedi.

Müge Anlı'da bu cevap üzerine "O zaman buranın kurallarına göre yaşa! O ruhsatsız silahınla gidip memleketin için savaş. Vatanını satan Türkiye ye nasıl ihanet eder anlayın" dedi.