ATV'de yıllardır program yapan Müge Anlı için Twitter da Müge Anlı Özür Dile etiketi açıldı. Peki Müge Anlı ne yaptı? Müge Anlı ne dedi?

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının başarılı sunucusu Müge Anlı için Twitter da Özür Dile Tepkisi gösterildi. 

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Yıllardır kayıpları bulan, cinayetleri çözen Müge Anlı bugün de tepkilerin odağı olarak gündem oldu. Twitter da Müge Anlı ya tepki gösterenler özür dile etiketi açtı. 

Müge Anlı programda at yarışı oynayanlar için kullandığı cümleler sonrasi bazı kesimlerce tepki gördü. 

Müge Anlı programında "Çok küfür edenlerde psikolojik sıkıntı var galiba tedavi olmaları lazım, ayrıca sürekli at yarışı oynayanlarda aynı şekilde" dedi. 

Müge Anlı'nın bu sözleri Twitter da tepki gördü. At yarışı oynayanlar bu sözlere tepki göstererek "Mugeanliozurdile" etiketi açtı. Müge Anlı'nın sözlerine teoki gösterenlere tepki gösterenler de vardı. Pek çok kişi bu kadar komik saçma bir gücenme yok artık diye yazdı.