Gündüz kuşağının en çok izlenilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programı heyecan verici yeni konular ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Haziran ayında sezon finali ile ekranlara ara veren Müge Anlı programı yeniden yayın hayatına başlayacak. Sevenleri uzun bir zamandır programın başlayacağı tarihi araştırıyordu.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT PROGRAMI YARIN BAŞLIYOR

müge-anlı-yeni-program

Geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabı açan Müge Anlı sevenleri için büyük sürprizi sonunda paylaştı. Uzun zamandır heyecanla beklenen programın 30 Ağustos Pazartesi günü yani yarın başlaması bekleniyor.

Yine ATV’de yayınlanacak olan program kaldığı yerden devam edecek. Program sabah 10:00 sularında yayın hayatına yeniden hızlı bir giriş yapacak. Müge Anlı heyecanlandıran haberi sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile duyurmuş oldu.

BÜYÜKŞEN CİNAYETİ HAKKINDAKİ GELİŞMELER PAYLAŞILACAK

Müge Anlı programında son sezon en çok konuşulan konulardan birisi Büyükşen cinayeti olmuştu. Karı kocanın Konya’da vahşi şekilde katledilmesinin ardından konu programa taşınmış ve aile bireylerinden ve özellikle yaşlı çiftin çocukları ile gelininden şüphelenilmişti.

Kardeşlerin karşı karşıya geldiği bu konu yaz tatilinde kurulan özel bir ekip tarafından aydınlatılmış, konunun sanıldığı gibi olmadığı ortaya çıkmıştı. Yanlış eve girilmesi ve kiralık olarak tutulan katilin evleri karıştırmasının ardından yanlış kişilerin öldürüldüğü ortaya çıkmıştı. Haberlere konu olan ve tüm ülkenin konuştuğu olan hakkındaki tüm detayların yeni sezon programında konuşulması bekleniyor.