Müge Anlı'da İşlenen Aleyna Çakır'ın Ölümü İle Alakalı Yeni Gelişme! Cinayet Şüphelisi Ümitcan Uygun Sonunda Bunu Da Yaptı!

Ankara'nın Keçiören ilçesinde 3 Haziran 2020'de evinde ölü olarak bulunan 21 yaşındaki Aleyna Çakır olayı ile alakalı olarak yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Aleyna Çakır'ın ölümünün ardından tüm gözler sevgilisi Ümitcan Uygun'a çevrilmiş ve cinayet şüphelisi olarak gösterilmişti. Aleyna Çakır'ın ailesini de tehdit eden Ümitcan Uygun'un bugün sosyal medyadan yapmış olduğu paylaşım görenleri şok etti.

Müge Anlı'da İşlenen Aleyna Çakır'ın Ölümü İle Alakalı Yeni Gelişme! Cinayet Şüphelisi Ümitcan Uygun Sonunda Bunu Da Yaptı!
10 Ekim 2020 - 14:36

Türkiye bir süredir Aleyna Çakır'ın Ankara Keçiören'deki evinde 3 Haziran'da ölü olarak bulunmasının ardından olayın aydınlarılmasını bekliyor. 21 yaşındaki Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümünün ardından tüm gözler sevgilisi Ümitcan Uygun'a çevrilmişti. Ölmeden önce Aleyna Çakır'a defalarca şiddet uygulayan Ümitcan Uygun'un tavırları tepki çekmeye devam ediyor.

ÇAKIR AİLESİ TEHDİT EDİLİYOR

Aleyna Çakır'ın komşuları tarafından Ümitcan Uygun'un genç kıza defalarca şiddet uyguladığı ve yine genç kızı istemediği erkeklerle birlikte olmaya zorladığı iddia edilmişti. Hakkında çok sayıda iddia gündeme gelen Ümitcan Uygun ise kızlarının katilini Müge Anlı İle Tatlı Sert programına çıkarak arayan Çakır ailesini sürekli olarak tehdit etmişti. TEHDİT İÇİN KIRŞEHİR'E KADAR GİTMİŞ!

Ümitcan Uygun bugün sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla pes dedirtti. Aleyna Çakır'ın ailesinin yaşadığı Kırşehir'e giden Ümitcan Uygun şehrin giriş tabelası önünde çektirdiği fotoğraf ile tehdit ettiği Çakır ailesine mesaj verdi. Bu fotoğrafla kısa süre içerisinde binlerce tepki yorumu yapılırken Ümitcan Uygun bu davranışı hakkında bir açıklama yapmadı.BİZİM DE CANIMIZA KIYILMASINI MI BEKLİYORLARAleyma Çakır'ın babası Mehmet Esen konu ile alakalı olarak bir açıklama yaparak, “Biz kızımızın katilini arıyoruz. Ümitcan Uygun'dur veya değildir adalet peşindeyiz. Ancak sürekli olarak Ümitcan Uygun tarafından tehdit ediliyoruz. Kırşehir'e peşimize kadar gelmiş. Elinde silahlarla tehditler savurarak dolaşıyor. Açık açık bizi tehdit ediyor ama nedense bu şahıs tutuklanmıyor. Bunu kim, neden koruyor? Kızımızın canına kıyıldığı gibi bizim da canımıza kıyılmasını bekliyorlar?” dedi.

BÖYLE KATİLLER SOKAKLARDA GEZMESİN!

Ümitcan Uygun'a tepki gösteren Aleyna Çakır'ın annesi Hatun Esen ise, “Bize ne demek istediği gayet açık. Ben rahatım, serbestçe dolaşıyorum ve arkamda destekleyenlerim var. Benim memleketime gelip rahatça gezebiliyor. Bize bir anda saldırabilir. Çocuklarım ve torunlarım var onların da canları tehlikede. Böyle katiller artık sokaklarda gezmesin. Ben evladımın katilini hapiste görmek istiyorum. Deliller daha savcıya gitmeden karartılıyor. Canımıza tak etti artık.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • unzile
  2 hafta önce
  ne olacakki bu sahis gozaltina alinsin.. illa sadece belirli bir kesim in kizina... bir siyasinin kizinin basina gelince mi (Allah korusun) hapse atilicak... daha cok yeni 11 yasinda bir kiza tecavuz eden bir suslman hoca ya berat verildi bu ne yaaaa.. yeterrrr !!!!
 • Sadettin
  2 hafta önce
  Maglesef turkiyede boyle olaylar cevapsiz kaliyor. Suclular gayet rahat ceza almiyacaklarini biliyor kanunlar zayif