Ekranların fenomen programında hayaller gerçek oldu! O genç ailesine kavuştu! Stüdyoda duygusal anlar yaşandı! İzleyenlerin gözyaşlarını tutamadığı Anne-Oğul buluşması bugün gerçekleşti!

ATV ekranlarıyla izleyicisini adeta ekrana kilitleyen program Müge Anlı ile Tatlı Sert, hayalleri gerçek yapmaya devam ediyor. Kayıp insanları bulan, aileleri kavuşturan ve gizemli cinayet dosyalarının çözülmesinde kolluk kuvvetlerine büyük yardımlarda bulunan Müge Anlı ve ekibi bugün bir buluşmaya daha sahne oldu.

Hikayesi Film Gibi

1988 yılında İzmir’de cami avlusuna bırakılan Vedat Alexander ve ablası, Alman bir çift tarafından evlatlık alındı. Aradan geçen yıllarda aile özlemi yaşayan Vedat Alexander, alilesini bulabilmek için arkadaşlarının tavsiyesi ile Türkiye’ye gelerek Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. İzmir’in Konak ilçesinde Mersinli camii önüne terk edildiğini belirten Alexander’ın filmleri aratmayan hikayesi günlerdir Müge Anlı’nın gündemindeydi. Kısa süre içerisinde biyolojik ailesine Müge Anlı ve ekibinin çabaları ile ulaşan genç adam 19 kardeşinin daha olduğunu öğrendi.

Gözden kaçırmayın

Mete Gazoz'un hastalığı ne? Tiki mi var? Kekeme mi? Mete Gazoz'un hastalığı ne? Tiki mi var? Kekeme mi?

Annesinin Elinden Yemek Yedi

33 yıl önce camii avlusuna terk edilerek ve yurttan da Almanya’ya evlatlık olarak verilen Vedat Alexander, hiç görmediği annesi ve kardeşlerine canlı yayında kavuştu. Annesi ile 33 yıl sonra ilk kez yan yan yemek yedi. Annesinin elinden yemek yiyen genç adamın heyecanlı ve şaşkın tavırları izleyicinin de duygulu anlar yaşanmasına sebep oldu.

33-yillik-hasreti-muge-anlida-son-buldu

Vedat Ailesine Kavuştu!

Programa katıldıktan dakikalar sonra bir telefon bağlantısı ile Mardin Kızıltepeli bir ailenin çocuğu olduğunu öğrenen Vedat, ilk önce şaşkınlığını gizleyememişti telefona bağlanan isim ise Vedat ve ablasının babası olduğunu ve 33 yıl önce İzmir’e çalışmaya geldiğinde maddi imkansızlıklar nedeni ile iki çocuğunu Mersinli camii avlusuna bırakmak zorunda kaldığını ifade etti. Telefonda oğluna seslenen adam 33 yıl sonra oğlu Vedat ile tekrar konuşma fırsatı bulmuştu. Bugün ise annesi ve diğer kardeşlerinin stüdyoya gelmesi ile tanışma fırsatı yakalayan Alexander’ın mutluluğu ve şaşkınlığı canlı yayını izleyenleri de duygusallaştırdı. Müge Anlı böylece bir kavuşma hikayesini daha mutlu sonla bitirerek hayallerin gerçekleşmesine vesile oldu.