Mucize Doktor 33. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ali Vefa Doktorluktan Atılıp Hapse Mi Giriyor?

FOX TV'nin rekortmen dizisi Mucize Doktor son bölümü ile izleyicilere soluksuz bir heyecan imkanı verdi. Duygusal sahnelerle seyircilerin yüreğine dokunmayı başaran Mucize Doktor'un 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Ali Vefa için beklenen kötü haber geldi. Ali Vefa hapse mi girecek? Adil Hoca Ali Vefa'yı kurtarabilecek mi? Tanju Hoca Ali Vefa'ya yine hangi düşmanlığı yapacak? Ali Vefa tüm bu sorunlar karşısında neye sığınacak? Mucize Doktor 33. bölümde neler olacak?

09 Ekim 2020 - 08:16 - Güncelleme: 10 Ekim 2020 - 11:27

FOX TV'nin rekortmen dizisi Mucize Doktor 32. bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. Yayınlandığı günün açık ara lideri olan başarılı dizi yine seyircilere soluksuz bir heyecan sundu. Otizm hastası Ali Vefa'nın başarılı bir doktor olabilmek için verdiğimi trajik mücadelesinin konu edindiği dizide duygusal sahnelerle izleyicilerin bam teline dokunuluyor. Başı beladan kurtulmayan Ali Vefa'yı hangi tehlikeler bekliyor?MUCİZE DOKOTR 33. BÖLÜM'DE NELER OLACAK?Adil Hoca'nın hayati tehlikeyi atlatıp yeniden hastanede çalışmaya başlaması hastaneye adeta bahar havası getirmiştir. Üstelik Adil Hoca'nın yıllardır görüşmediği kızı Ferdağ da doktor olarak Berhayat Hastanesi'nde işe başlamıştır. Adil Hoca'dan mutlusu yoktur. Hem kızı yanındadır hem de oğlu yerine koyduğu Ali Vefa doktor olarak başarılması zor bir olayı gerçekleştirmektedir. Ferdağ babasından Ali Vefa'yı kıskanacak mı? Babasının kendisine göstermesi gerektiği sevgisini Ali Vefa'ya göstermesi Ferdağ'ı hangi kötü yola sürükleyecek? Ali Vefa ne gibi bir zarar görecek? Adil Hoca kızının şerrinden Ali Vefa'yı koruyabilecek mi?

ALİ VEFA HAPSE Mİ GİRECEK?

Kıvılcım'ın ölümü ile alakalı soruşturma devam etmektedir. Adli Tıp'tan gelen ilk bilgiler ise Ali Vefa'nın aleyhinedir. Adil Hoca bir yanlışlık olduğunu düşünerek otopsinin yeniden yapılmasını sağlamak ister. Ancak bu duruma Tanju Hoca karşı çıkar. Tanju Hoca bahane olarak ise Kıvılcım ile olan arkadaşlığını ortaya koyar. Ancak asıl amacı Ali Vefa'ya olan düşmanlığıdır. Hastaneye geldiği günden itibaren Ali Vefa'yı kendi çıkarları için kullanmaktan çekinmeyen Tanju Hoca son bir hareketle Ali Vefa'nın hem meslek hayatını hem de kişisel hayatını mahvetmek istemektedir. Tanju Hoca'nın Ali Vefa'ya düşmanlığının asıl sebebi nedir? Tanju Hoca neden Ali Vefa'yı kıskanmaktadır? Tanju Hoca'nın herkesten sakladığı gerçek nedir? Ali Vefa ile Tanju Hoca çok daha önceden mi tanışmaktadırlar? Ali Vefa hapse girecek midir?
ALİ VEFA ÇAREYİ NEREDE BULUR?

Tanju Hoca tarafından hayatı mahvedilmek istenen Ali Vefa düştüğü zor durumdan nasıl kurtulacağını bilemez. Büyük bir psikolojik baskı yaşamaktadır. Hayatını sorgulayan Ali Vefa'nın en büyük yardımcısı yine küçükken kaybettiği ağabeyi olacaktır. Abisi ona nasıl kol kanat germişse o da Kıvılcım'ın bebeğini kardeş olarak görmüş ve ona kol kanat gerecektir. Kıvılcım'ın bebeğini sahiplenen Ferman Hoca ve Beliz çiftinin evine giden Ali Vefa o gece orada kalmak istediğini söyler? Ali Vefa bebek ile nasıl bir iletişim kuracaktır? Ali Vefa kimselere söyleyemediği sırlarını bebeğe mi anlatacaktır? Ali Vefa vcdan azabını mı hafifletmek istemektedir?MUCİZE DOKTOR 33. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDITürk televizyonlarının en çok izlenen dizisi yarışında büyük bir rekabet ortaya koymayı başarak Mucize Doktor dizisinin 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile izleyicilere gelecek bölümde gerçekleşecek olaylar ile alakalı çok önemli ipuçları veriliyor. Mucize Doktor 33. Bölüm fragmanı nasıl izlenir?

YORUMLAR

  • 0 Yorum