Mucize Doktor 32. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Durumu Ağır Olan Adil Hoca Ölecek Mi?

Fox TV'nin iddialı yapımlarından olan Mucize Doktor dizisinin 31. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 1 Ekim 2020 Perşembe akşamı ekranlara gelecek olan yeni bölümde neler yaşanacak? Mucize Doktor 31. Bölüm'de izleyicileri hangi sürprizler bekliyor?

28 Eylül 2020 - 21:00

Fox TV'de yayınlanmaya başladığı günden beri reyting sıralamasında zirvede yer alan Mucize Doktor dizisinin ikinci sezonu büyük bir heyecanla devam ediyor. Dizinin 30. bölümüne Adil Hoca'nın beyninde bulunan tümör damga vurmuştu. Mucize Doktor 31. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölümde neler olacak?

MUCİZE DOKTOR 31. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mucize Doktor dizisinin son bölümünde beyninde tümör bulunan Adil Hoca'nın yaşayıp yaşamayacağı belirsiz olarak bırakılmıştı. Dizinin hayranları bu sorunun cevabına dair büyük bir merak içerisindeler. Adil Hoca'nın tedavisi için izin kızı Ferdağ tarafından verilecek mi? Ali Vefa'nın girişimleri sonuç verecek mi? Ferdağ babasının tedavisine neden onay vermek istemiyor? Adil Hoca için sona mı gelindi? Başarılı bir beyin cerrahı olan Adil Hoca'nın tedavisinin ağır olacağını öğrenmesi üzerine tedaviyi reddetmesinin sonuçları ne olacak?

ALİ VEFA AĞABEY OLMA ŞANSINI KAYBEDECEK Mİ?


Öte yandan Kıvılcım'ın yeni doğan bebeğine üvey ablası Beliz sahip çıkacak mı? Ferman Hoca sevgilisi Beliz'i ikna edebilecek mi? Hastaneden çıkması gereken minik bebeğin devlet korumasına girmesi için yetkililerin bebeği almak için gelmeleri hastanede nasıl etki bırakacak? Ali Vefa suçluluk duygusunu bebeğe ağabey olmak isteyerek atlatmayı kafasına koymuştu. Peki Ali Vefa bebeğin götürülmesine nasıl tepki verecek? Bebek hakkında hangi sürpriz karar verilecek? Bu kararın verilmesindehangi şok eden olay etkili olacak. 

FERDAĞ KİMİ SUÇLAYACAK?Adil Hoca'nın kızı Ferdağ, Ali Vefa ile daha fazla zaman geçirdikçe hangi hesaplaşmalar içerisinde kendisini bulacak. Babasını affedebilecek mi? Kaybettiği yılların pişmanlığını nasıl yaşayacak? Ali Vefa'ya yapılan iyiliklerin kendisinden esirgenmesi konusunda babasını mı yoksa onu alıp ABD'ye götüren annesini mi suçlayacak?

YORUMLAR

  • 0 Yorum