Mucize Doktor 31. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Fenomen Dizide Şok Gerçek Ortaya Çıktı!

Fox TV'nin fenomen dizisi Mucize Doktor ikinci sezonunda da çok büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. 30. bölümü ile izleyicilerin karşısında çıkan başarılı dizi tüm izleyicilerden yine tam not aldı. Birbirinden heyecanlı konuların işlendiği Mucize Doktor'un son bölümünde neler yaşandı? Mucize Doktor 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor 31. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Fenomen Dizide Şok Gerçek Ortaya Çıktı!
25 Eylül 2020 - 09:09

Fox TV'de perşembe akşamları yayınlanan ve oldukça büyük bir reyting sahibi olan Mucize Doktor'un 30. bölümü yayınlandı. Büyük bir heyecan fırtınası şeklinde geçen diziyi seyirciler soluksuz bir şekilde izlediler. Büyük sürprizlerin yaşandığı Mucize Doktor'un 30. son bölümünde neler oldu?

MUCİZE DOKTOR 30. BÖLÜM ÖZETİ!

Kıvılcım'ın ölümünden sorumlu olan Ali Vefa çok büyük pişmanlıklar yaşamaktadır. Bu pişmanlık neticesinde yeni duruma alışmak için çabalayan Ali Vefa için artık hayat hiç o kadar kolay olmayacaktır. Bu sırada Ali Vefa'nın hastanede doktor olarak göreve başladığı sırada bir hata yapması durumunda istifa edeceğini söyleyen başhekim Adil Hoca sözünü tutar ve istifasını verir.ADİL HOCA'NIN BEYNİNDE TÜMÖR BULUNDU

İstifa eden Adil Hoca'yı bir başka sürpriz bekliyordur. Yıllar önce kaybettiğini söylediği kızının hayalini gören Adil Hoca bir anda yere yığılır. Tüm hastane bu gelişme üzerine teyakkuza geçer. Yapılan kontroller sonucunda beyin cerrahı olan Adil Hoca'nın beyninde çok tehlikeli bir tümör tespit edilir. TEDAVİYİ REDDEDİNCE SAKLANAN GERÇEK ORTAYA ÇIKTIAdil Hoca'nın ameliyet edilemsinin çok büyük riskleri bulunmakta ve hayatının geri kalanını sağır, dilsiz veya felçli olarak geçirme ihtimali bulunmaktadır. Bu ameliyatın risklerini çok iyi bilen Adil Hoca tedaviyi reddeder. İzin konusunda ise yetkili kimse yoktur. Bu sırada 30. bölümün en sürpriz olayı gerçekleşir. Adil Hoca'nın kızı Ferdağ ölmemiş ama baba-kız arasında yıllardır süren bir iletişimsizlik vardır. Kızı Ferdağ'a izin vermesi için haber verilir ve ABD'de yaşayan Ferdağ acele bir şekilde Türkiye'ye gelir.

FERDAĞ'DAN BABASI HAKKINDDA SÜRPRİZ KARAR

Ferdağ havalimanında Beliz ve Ali Vefa tarafından karşılanır. Aceleyle hastaneye geri dönerler. Bu sırada hastanede Adil Hoca ameliyathaneye alınmış ve sadece imza beklenmektedir. Ferdağ babasını görmeden imza vermeyeceğini söyler. Babasını görünce ise amaliyet için gerekli olan imzayı atmayacağını, Türkiye'ye babasına veda etmeye geldiğini belirtir.

MUCİZE DOKTOR 31. BÖLÜM FRAGRAMI YAYINLANDIMucize Doktor'un büyük bir heyecanla biten 30. bölümünün ardından izleyiciler 31. bölümde neler olacağını merak etmeye başladılar. Bunun için yeni bölüm fragmanını bekleyen seyirciler çok fazla merak içerisinde kalmadılar. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum