Teknoloji

Misfit Vapor Akıllı Saati 31 Ekim’de Satışa Sunulacak!

Artık hayatımıza akıllı telefonlardan sonra akıllı saatlerde yön verecek. Misfit Vapor dokunmatik ekran akıllı saatini 31 Ekim'den itibaren satışa sunuyor.

Teknolojide sınır tanımayan birçok firma , CES 2017’de yeni çıkardıkları ürünlerin tanıtımını yapmaya devam ediyor.Bu firmalardan birisi olan Misfit,1.39-inç,ilk dokunmatik ekranlı saati Misfit Vapor’un tanıtımını daha önceden yapmıştı.Yaz aylarında piyasaya sürmeyi planlıyorlardı fakat gecikti.Çünkü firma popüler Android Wear 2.0’a geçti.

Misfit Vapor, 4GB hafıza, dahili GPS özelliği ve uzun pil ömrü ile kullanıcının dikkatini çekti.Ayrıca GPS sayesinde müzik çalmak için ve egzersizlerini takıp etmek için akıllı bir telefonun olmasına gerek yok.Bluetooth bağlantısı sayesınde müzik dinlerken saati bileğinizden çıkarmanıza gerek kalmıyor.

Wi-Fi ve ivme ölçer özelliklerinede sahip olan Vapor ‘la optik kalp atış hızı sensörü ile kalp atışlarınızı bile kontrol edebiliyorsunuz.Altimetre,jireskop GPS ve mikrofon gibi donanımları da bulunuyor.

50 metreye kadar suya dayanıklılık özelliği de bulunan akıllı saat Vapor,yüzme tutkunlarınıda gözdesi olacağa benziyor.Tek bir şarjla 2 gün kullanım sunan Misfiti Vapor,

SAat kullanıcılarının çok şikayet ettikleri pil sorununu da çözmüş bulunuyor.

Akıll saat dokunmatik ekranlı akıllı gösterimler,deneyimler, hizmetler oluşturmak için, kullanıcılarına çok yönlü bir platform sunuyor.

Akıllı saat Vapor,44 mm iki bant ile geliyor.Rose Gold ve Jet Siyah, renk seçenekleri var.Nihayet müşterisi ile buluşmaya hazır olan akıllı saat Vapor’u,31 Ekim’den itibaren Misfit web  sitesine gidip 199.99 dolara satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı