Müge Anlı'da ortaya çıkan Dursun Zehir cinayetinde torun Kerim Bekar'ın ortaokuldan arkadaşı Miraç Karpuz kimdir? Miraç Karpuz nereli? Miraç Karpuz kaç yaşında? Miraç Karpuz sosyal medyası ne?

ATV'de yayınlanan Müge Anlı'da 75 yaşındaki kayıp Dursun Zehir'in öldürüldüğü ortaya çıkarılmıştı.

Dursun Zehir'in torunun borçları nedeniyle 5 bin TL için öldürüldüğü ortaya çıktı. 5 aydır kayıp olan Dursun Zehir'in 24 yaşındaki Yasin Şanal tarafından canice öldürüldüğü ortaya çıkmıştı. Dursun Zehir'i 5 bin lira için ilk önce taşla bayıltıp sonra da testereyle parçalara böldüğünü ortaya çıkarıldı.

Dursun Zehir'in torunu Kerim Bekar ve internet kafeden arkadaşları tarafından öldürüldüğü ortaya çıkmıştı.

Gözden kaçırmayın

Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü? Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü?

Müge Anlı'da Rize'de yaşayan Dursun Zehir cinayetinde Miraç Karpuz sosyal medyayı salladı. Miraç Karpuz kimdir? Miraç Karpuz nereli?

MİRAÇ KARPUZ KİMDİR

Miraç Karpuz 75 yaşındaki Dursun Zehir'in torunu Kerim Bekar'ın ortaokuldan arkadaşıdır. Miraz Karpuz'un programdaki tavırları nedeniyle sosyal medyada binlerce takipçisi oldu.

Miraç Karpuz programda "Hiç arkadaşım yok. Kendimi sevilmeyecek bir insan olarak gördüğüm için arakdaş edinemiyorum" demesi Twitter'da gündem olmuştu. Oyun bağımlısı olan Miraç Karpuz'a Müge Anlı yardım edeceğini söylemişti.