Türkiye'de sayıları 10 milyonu bulan emekli vatandaşları oldukça yakından ilgilendiren haber geldi.

Türkiye'de sayıları 10 milyonu bulan emekli vatandaşları oldukça yakından ilgilendiren haber geldi. Maaşlarına ek bir şekilde 4000 TL alacakları. Emekli yurttaşlar, kendi emekli maaşlarını almış oldukları banka üzerinden 4000 TL'ye varan ek ödeme alabilecek. Emekli vatandaşlar açısından yapılan nakit avans kampanyası bağlamında 4000 TL'ye varan nakit kullanacak vatandaşlara müjdeli haber geldi. 2022 senesinin gelmesi ile beraber hükümet, emekli vatandaşlar varsa olmak üzere darda kim yurttaşlarını unutmuyor.

Emekliler, maaşlarını almış oldukları banka üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirerek 4000 TL'ye varan artı para kullanabilir ve böylelikle onaylanan 4000 TL'yi diledikleri zaman hesaplarından çekebilir ya da biri başka yere ödeme işlemlerini yapabilir. Emekli maaşlarını almış oldukları banka üzerinden verilecek olan bu nakit kampanyasına internet bankacılığı sistemi üzerinden, banka şubelerinden ya da müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak başvuru işlemleri yapılabilir.

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

DenizBank

Denizbank üzerinden emekli maaşını alan vatandaşlar, artı para şeklinde kurtaran hesap isminde bir kampanyaya müracaat işlemlerini yapmaları gerekir. Cep telefonlarına mesaj bölümüne girerek kurtaran yazdıktan sonra boşluk bırakmaları ve TC kimlik numaralarını yazarak 3280 numarasına gönderme şeklinde 4000 TL ile 10.000 TL arasında artı para avantajından faydalanabilir.

milyonlarca-emekliyi-ilgilendiren-haber-maaslara-ek-odeme-4000-tl-oldu

VakıfBank

Emekli maaşlarını Vakıfbank üzerinden aran yurttaşlar yine aynı şekilde kendi emekli maaşları hesapları üzerinden artı para kullanabilir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi müracaatlarını gerçekleştirmek isteyen yurttaşlar açısından başlatılan bu kampanya da diğer taraftan nakit avans kampanyasını da çok hızlı bir biçimde onay verilerek emekli olan yurttaşlara sunulacak. Vakıfbank mobil uygulamasına erişim sağlanarak ya da Vakıfbank şubelerine giderek kendi emekli maaşı hesabı üzerinden kredili bir şekilde mevduat hesabı müracaatı yapılabilir. Başvurunun ona alınmasından sonra hemen işlem gerçekleştirilecek ve bu paranın istenilen zaman dilimi içerisinde kullanılarak kullanım sonrasında ödeme işlemleri gerçekleştirilecek.

Ziraatbank

Emekli bankası şeklinde hizmet veren Ziraat Bankası, yapmış olduğu kredi kampanyaları ile son dönemlerde adından sıklıkla söz ettirmeye devam ediyor. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşını alan ve daha öncesinde de bu bankadan kredi ya da kredi kartı kullanan vatandaşlar, internet bankacılığı uygulamasını kullanarak artı para başvurusu yapabilir.