Bankalar emeklilere verdikleri promosyon ücretlerini yeni yılın gelmesi ile beraber güncelledi. Hala promosyon imkanından faydalanmamış olan emekli vatandaşlar da yeni rakamları merak ediyor. Yeni yılda ilk promosyon duyurusunu yapan banka ise Kuveyt Türk Bankası oldu. Kuveyt Türk, emekli vatandaşlara çağrıda bulunarak maaşlarını taşımaları ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermeleri halinde maaşlarına göre promosyon ödemesi yapacağını açıkladı. Emekli vatandaşlar başvuru yapmaları ve 3 yıl boyunca sözleşmeyi imzalamaları durumunda maaşlarına ek olarak tek sefere mahsus ödeme alma şansı bulacak. Peki promosyon ödemesi başvuru şartları nelerdir? emekli promosyonu ne kadar?

milyonlarca-emekliye-mujde-maasa-ek-1000-tl-nakit-destek-aciklandi-ocak-sonuna-kadar-basvuru-ya-2

EMEKLİYE 1000 TL'YE KADAR PROMOSYON ŞANSI

Kuveyt Türk tarafından yapılan duyuruda maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emekli vatandaşlara bin TL'ye kadar nakit promosyon imkanı sağlanacağı ifade edildi. Kuveyt Türk, emekli maaşını çekmeyi taahhüt eden vatandaşlara geri ödemesi promosyon desteği sağlıyor. Promosyon ödemesi için herhangi bir ek koşul bulunmuyor. Sadece maaşınızı taşımanız ve 3 yıl boyunca taahhüt imzalamanız yetiyor. Kuveyt Türk Bankası'ndan emekli maaşı almaya başlayan vatandaşlar halihazırda emekli ise 3 gün içinde ödemelerini alabilirken ilk defa emekli maaşı alacak olan vatandaşlar ise ilk ödemelerini aldıktan sonra promosyon alabiliyor.

milyonlarca-emekliye-mujde-maasa-ek-1000-tl-nakit-destek-aciklandi-ocak-sonuna-kadar-basvuru-ya-1

BAŞVURULAR ŞUBELERDEN YAPILIYOR

Kuveyt Türk Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden promosyon ücretleri ile ilgili detaylı bir bilgilendirme yayınlandı. 3 yıl boyunca Kuveyt Türk aracılığı ile maaşını çekmeyi taahhüt eden emeklilere en az 750 TL en fazla 1000 TL promosyon ödemesi yapılacak. Bankaya maaşını taşıyanlar hemen 3 gün içerisinde bir defaya mahsus olmak üzere promosyon ödemesinden faydalanabilecek. Emekli maaşını taşımak isteyenlerin En yakın Kuveyt Türk şubesine giderek maaş taşıma işlemlerini şube personeli aracılığı ile yapmaları gerekiyor. Bunun dışında promosyon ödemesi için herhangi bir ek koşullu ya da şart Aranmıyor sadece maaş taşıma işlemleri yeterli oluyor.

milyonlarca-emekliye-mujde-maasa-ek-1000-tl-nakit-destek-aciklandi-ocak-sonuna-kadar-basvuru-ya-3

KUVEYT TÜRK EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR?

Emekli promosyonuna ilişkin rakamları da güncelleyen Kuveyt Türk Bankası yeni rakamlarını duyurdu. 2022 yılında başvuru yapan ve emekli promosyonu almaya hak kazanan vatandaşlara verilecek olan ödemeler şu şekilde;

1.500 TL’ye kadar emekli aylığı alanlara 750 TL,

1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 875 TL,

2.500 TL ve üzeri emekli aylığı alanlara 1.000 TL promosyon ödemesi gerçekleştirilmektedir.