Dünyaca ünlü eski boksör Mike Tyson uçakta kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen bir hayranını kırmadı. Ancak yolcunun kendisini rahatsız etmeyi sürdürmesi, 55 yaşındaki efsaneyi çileden çıkardı.

Dünyanın en ünlü boksörlerinden Mike Tyson uçakta bir hayranını defalarca yumrukladı.

Mike Tyson uçak yolcuğunda bir hayranı fotoğraf çekilmek istedi. Efsane boksör hayranının bu isteğini kırmadı. Ancak hayranın anlamsız hareketleri devam etti. 

Efsane boksör uçak yolculuğunda arkasında oturan bir hayranının kendisini rahatsız etmesi üzerine öfkesine hakim olamadı. 

67687

Mike Tyson, San Francisco Uluslararası Havalimanı’ndan Florida’ya seyahat etmek üzere uçağa bindi. Arkasına orturan bir yolcu önce efsanevi boksör ile fotoğraf çektirmek istedi. Tyson hayranını reddetmedi. Ancak yolcunun kendisini rahatsız etmeye devam etmesi üzerine iş çığrından çıktı.

55 yaşındaki Tyson önce hayranını uyardı. Ancak sarhoş olduğu düşünülen adam Tyson'un arkasından hareketlerine devam etti.

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Mike Tyson bir anda yerinde kalktı ve adamı yumruklamaya başladı. 

O anları videoya alan bir kişinin de "Hey Mike! Tamam! Kes şunu" diye bağırdığı duyuldu.. Videoyu çeken kişinin yolcunun babası olduğu ve her ne kadar "Oğlum Mike Tyson tarafından dövüldü. Evet, adam kafayı yedi. Sadece imza istiyordu. Ne olduğunu anlamadık" dediği öğrenilse de görgü tanıkları yolcunun sarhoş olduğunu ve Tyson’ı kışkırtmaya çalıştığını söyledi.