Michael Jordan'ın Nike ile olan sözleşmesine dair yapılacak filmde Matt Damon ve Ben Affleck yer alacak!

Matt Damon ve Ben Affleck ikilisi 3. kez bir araya geliyor!

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Basketbolun efsanesi Michael Jordan'un filminde Ben Affleck ve Matt Damon yer alacak.

Nike'ın eski yöneticisi Sonny Vaccarro'nun hayatının anlatılacağı filmde basketbolun efsanesi Michael Jordan'ın Nike ile yaptığı milyar dolarlık anlaşma sinemaya taşınacak.

matt_damon_ve_ben_affleck_efsane_basketbolcu_michael_jordan_icin_bir_araya_geliyor_1650455760_767

Merakla beklenen filmde gerçek haytatta da çok yakın arkadaş olan ve sık sık aynı film projelerinde yer alan Ben Affleck ve Matt Damon yer alacak.

Filmde Nike'ın eski yöneticisi Sonny Vaccarro'nun NBA'nin efsane oyuncusu Michael Jordan ile yaptığı anlaşmayı konu edilecek.

Filmde Matt Damon, Sunny Vaccaro'yu Ben Affleck ise Nike'ın yardımcı kurucusu Phil Knight'ı canlandıracak. 

Merakla beklenen filmde kariyerinde yükselişe geçen Micahael Jordan ile Nike'ın arasında imzalanan milyar dolarlık anlaşma ele alınacak.

SOLEMAN-9-19201

80'lerde imkansız bir sponsorluk anlaşması olan bu anlaşma sinemaya taşınacak. Bir spor markası ile bir sporcu arasında yapılan en büyük ortaklıklardan biri olan bu anlaşma hem spor dünyası hem de ayakkabı dünyası için yeni bir dönemin kapılarını aralamıştı.

Filmin yapımcılığını Amazon Studios ve Skydance Sports üstlenecek.

Matt Damon ve Ben Affleck bu projeyle bilikte üçüncü kez beraber proje yapmış olacak. İkili ilk olarak 1997 yılında Good Will Hunting filminde son olarak da Son Düello filminde bir arada yer almıştı.