Magazin

Metin Hara, Adriana Lima'ya ne tepki verdi? 

Geçtiğimiz günlerde aşk şehri Venedik’te yeni sevgilisi Emir Uyar ile görüntülenen ünlü model Adriana Lima herkesi şaşırttı. Evlilik yolunda ilerlerken bir anda Metin Hara’da ayrılarak gündeme bomba gibi düşen ünlü model ayrılık sonrasında yeni bir sevgili bularak kameralara yakalanması herkesin bir kere daha şaşırmasına neden oldu.Önce Venedikte sonra Mykonos’ta Türk iş adamı Emir Uyar ile görüntülenen Adriana Lima’nın yeni sevgilisi hakkında eski sevgilisi Metin Hara’nın ne söyleyeceği merak konusu oldu.

GÖZLER METİN HARA’YA ÇEVRİLDİ

Metin Hara bir buçuk yıl birlikte olduktan sonra ayrılan ünlü model Adriana Lima, önce uzun bir ayrılık yaşadıktan sonra sosyal medya üzerinden “barış” sinyali vermişti fakat daha sonra acı gerçek ortaya çıkmış ve çift ayrılmıştı. Ayrılığın ardından kısa bir süre sonra Adriana Lima’nın Türk işadamı Emir Uyar ile görüntülenmesi gözleri Metin Hara’ya çevirtti.

ADRİANA FOTOĞRALARI DİKKAT ÇEKTİ

şu ana kadar herhangi bir açıklama yapmayan Metin Hara’nın ayrılıktan sonra da sosyal medya sayfasından kaldırmadığı Adriana Lima fotoğrafları dikkat çekti.  Oysaki ünlü model Adriana Lima, ayrılığın hemen ardından Metin Hara ile olan bütün fotoğraflarını sosyal medya hesabından silmişti. Bu durum sosyal medyada ‘Adriana kıydı ama Metin kıyamadı’ yorumlarının yapılmasına neden oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı