Gündem

Meteoroloji'den korkutan uyarı! 82'yi bulacak!

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte hava sıcaklıkları yükselirken Meteoroloji Genel Müdürlüğü, vatandaşları yaşanacak olan sıcak havaların olumsuz etkilerinden korunmaları için uyarıda bulundu.

NEM ORANI 82’YE ULAŞACAK

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Bursa’da öğle saatlerinde sıcaklığın 35 dereceye kadar çıkacağını, nem oranının ise akşam saatlerinde yüzde 66’yı bulacağını bilrdi. Ayrıca hava sıcaklıklarının İstanbul’da artış göstereceğini açıklayan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, nem oranının ise İstanbul’da akşam saatlerinde yüzde 82’ye ulaşacağını bildirdi.

SICAKLIKLARDAN ETKİLENENLER TEMKİNLİ OLSUN

Hava sıcaklıklarıyla ilgili olarak açıklama yapan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hava sıcaklıklarının Bursa’da 12.00- 17.00 arası 35 dereceye ulaşacağını, sıcak havanın Çarşamba ve Perşembe günleri de etkisini göstereceği aktardı. Ayrıca İstanbul’da da nem oranının etkili olacağını açıklayan Meteoroloji İstanbul’da bugün saat 21.00 ila 00.00 arasında nemin yüzde 82’ye ulaşma ihtimali olduğunu bildirerek nemden ve sıcaktan etkilenen kişilerin bu saatlerde temkinli olması uyarısında bulundu.

Tumhaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı