Olimpiyat şampiyonu milli gururumuz Mete Gazoz, GQ ödül törenlerine yanında genç bir hanımefendiyle katılmıştı. Mete Gazoz’un yanındaki güzel kız sosyal medyanın da gündemine oturdu. Bir çok kişi arama motorunda da Mete Gazoz'un sevgilisi kim? Melike Ayvaz kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Gibi soruların yanıtını aramaya başladı. İşte Mete Gazoz’un sevgilisi Melike Ayvaz hakkında merak edilenler…

METE GAZOZ’UN SEVGİLİSİ KİM?

Milli gururumuz Türk olimpik okçu Mete Gazoz, bu yıl başarısı ile hepimizi gururlandırdı. Başarılarının yanında sempatikliği ile de dikkat çeken Milli okçu GQ ödül törenlerinde 'Yılın sporcusu' ödülünü aldı. Törenler sırasında Mete Gazoz’a sevgilisi de eşlik etti. Mete Gazoz’un sevgilisinin güzelliği kısa sürede sosyal medyanın da gündemine oturdu.

mete-gazozun-sevgilisi-kim-melike-ayvaz-kimdir-kac-yasinda-ne-is-yapiyor-2

MELİKE AYVAZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Mete Gazoz’un sevgilisi Melike Ayvaz hakkında da her şey tüm detaylarıyla araştırılıyor. İki sevgili ilk kez GQ Ödül törenine birlikte katılarak kameralar karşısında poz verdi. Genç çift sosyal medyanın gündemine otururken esprili yorumlar da yapıldı. Peki Melike Ayvaz kimdir?

Mete Gazoz’un sevgilisi Melike Ayvaz hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Genç kızın grafiçi olduğu biliniyor. Hatta sosyal medya hesabında paylaştığı çizimlerde Mete Gazoz’a da yer verdiği görülüyor.