Mesajları İfşa Edilen Kerem Tunçeri ile Aslı Enver Aşkı Bitti Mi? Aslı Enver'in İlişkiyi Bitirdiği İddia Ediliyor!

Mesajları İfşa Edilen Kerem Tunçeri ile Aslı Enver Aşkı Bitti Mi? Aslı Enver'in İlişkiyi Bitirdiği İddia Ediliyor!
21 Nisan 2020 - 12:25

Milli basketbolcu Kerem Tunçeri ile güzel oyuncu Aslı Enver’in aşk iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. İkilinin arasındaki aşkın yaklaşık bir ay önce başladığı ve birkaç kez görüştükleri ilişkilerinin ise iyi gittiği konuşuluyordu. Aşk iddialarından sonra taraflardan yalanlama gelmemesi iddiaları daha da güçlendi.

İkilinin arasındaki aşk haberi konuşulurken, milli futbolcu Kerem Tunçeri’nin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı yazışmalar ifşa edildi. Kadınlara yazmış olduğu mesajlarda numaralarını istediği ve evine davet ederek görüşmek istediği görüldü. Henüz yeni bir aşkın içerisinde olan milli futbolcunun başka kadınlarla yapmış olduğu yazışmalar sosyal medyada alay konusu haline geldi. Aslı Enver’e uyarı yapan pek çok kişi milli basketbolcu ile olan ilişkisi hakkında çeşitli söylemlerde bulundu.

Yeni Başlayan Aşkın Sona Erdiği İddia Edildi


En son Murat Boz ile uzun süreli bir ilişki yaşayan, defalarca ayrılıp tekrar barışan Aslı Enver geçtiğimiz aylarda ilişkinin bittiğini kesin bir dille açıklamıştı. Bunun üzerine yeni bir aşka yelken açması sevenleri tarafından da büyük bir heyecanla karşılanmıştı.

İkilinin henüz tanışma aşamasında oldukları, birkaç defa görüştükleri ve bir ilişki için ilk adımı attıkları öğrenildi. Günlerdir arka arkaya milli basketbolcu Kerem Tunçeri’nin mesajlarının ifşa edilmesinin ardından Aslı Enver’in ilişkiyi henüz başlamadan bitirdiği iddia edildi. İkili yaşanan olayların ardından görüşmeyi bıraktı. Aslı Enver’in yakın çevresine milli basketbolcu hakkında konuşmak istemediğini dile getirdiği söyleniyor. Bir süre önce sosyal medya hesabından takip etmeye başladığı milli basketbolcuyu yaşanan olayların ardından takibi bırakarak ilişkiyi bitirdiğini duyurduğu öne sürülüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum