Magazin

Meryem Uzerli’den Dubaili şeyh açıklaması: Yanlış Anlaşıldım

Dizilerin vazgeçilmez isimlerinden olan Meryem Uzerli, Cengiz Semerci’ye verdiği röportajda para karşılığı  ile Dubaili Şeyh ile akşam yemeği yediğini söylemişti. Alyrıca alınacak bu paranın bağışlanacağını da ekleyen Uzerli konuşmasına devam etti.  Bu röportajın sonunda sosyal medyadan ve bazı televizyon kanallarından gelen tepkiler Meryem Uzerli’yi çok üzdü.  Uzerli bu konuda yeteri kadar kendini ifade edemediğini belirtti. Yanlış anlışılan konuşmanın düzeltilmesi için tekrar bir açıklama yapma gereği duyan Uzerli, çok üzgün olduğunu da ifade etti.

MERYEM UZERLİ YANLIŞ ANLAŞILDI

 Yapılan yanlış açıklamasını yolculuk sonund apaylaşan Uzerli, herkesin kafasındaki yanlış düşünceyi de silmiş oldu. 

 Meryem Uzerli’nin 2. ropörtajına ait satırbaşları ise paylaşıldı. 

 “Merhaba sevgili arkadaşlar, sevgili insanlar, ilkönce sevgi gönderiyorum” 

Birçok kişi bana çeşitli aracılarla ulaştı. Dubaili şey ile para karşılığı akşam yemeği yediğime dair haberleri sordu. Bugüne kadar böyle bir girişimde bulunmadı. Bugünden sonrada asla yapmayacağımı düşünüyorum. 

Böyle haberlere maruz kalacağımı bilmeyerek yanlış ifadeler kullandım. O gün ise Muhteşem Yüzyıl setinin gezdirilmesi için sete götürüyoruz.  Orada da yine dubaili şeyhi ağırlayarak hep birlikte akşam yemeği yedik. Ayrıca alınan para hemen bağış olarak yerlerine ulaştı. Tüm bu hikaye bundan ibaret.  Röportaj sırasında tam anlamıyla açıklama yapamadığım için yanlış anlaşıldım. Bir kadın, bir anne olarak bu açıklamayı yapmak gereği hissettim. Saygılar…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı