Mersin'de Feci Kaza! 80 Metrelik Uçuruma Yuvarlanan Kamyonet Aynı Aileden 3 Kişiye Mezar Oldu

Mersin'in Erdemli ilçesinde feci bir kaza meydana geldi. Seyir halindeki kamyonet 80 metrelik uçurumdan yuvarlanarak aynı aileden üç kişiye mezar oldu.

Mersin'de Feci Kaza! 80 Metrelik Uçuruma Yuvarlanan Kamyonet Aynı Aileden 3 Kişiye Mezar Oldu
25 Nisan 2020 - 22:40

 

Mersin'in Erdemli ilçesinde dehşet veren bir trafik kazası meydana geldi. İlçeye bağlı Maçlı Mahallesi'nin Ovut bölgesinde gerçekleşen trafik kazasında bir kamyonet 80 metrelik bir uçurumdan yuvarlanarak aynı aileden üç kişiye mezar oldu.

Trafik kazası saat 17 sularında meydana geldi. Geçimini çiftçilik yaparak sağlayan Mürsel Süder tarlasında çalışmak için eşini ve torununu yanına alarak kamyonet ile yola çıktı. Seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybeden Mürsel Süder'in yönetimindeki kamyonet uçurumdan yuvarlandı.

Kazanın ıssız bir alanda meydana gelmesi sebebiyle ilk anda kimse farkında olmadı. Akrabaları Süder ailesine ulaşamayınca çevrede onları aramaya başladılar. Kazanın yapıldığı alana gelen akrabalar hurda yığını haline gelen kamyoneti görünce şok oldular. Yakınlarının parçalanmış bedenleri karşısında ne yapacaklarını bilemeyen akrabaları komşuları güçlükle sakinleştirdi.

Kaza sırasında kamyonette bulunan Mürsel Süder, Türkan Süder ve Ege Süder hayatlarını feci şekilde kaybettiler. Talihsiz aile üyelerinin cenazeleri Erdemli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Trafik ekipleri kazayla ilgili olarak soruşturma başlattı.

Tumhaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum