Menajerimi Ara 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Dicle Babası Kıraç'ın Yıllardır Sakladığı Gerçeği Maide'ye Anlatıyor Mu?

Yeni sezonun en dikkat çeken dizilerinden birisi de Star TV'de yayınlanan Menajerimi Ara dizisi oldu. Oldukça heyecanlı olay örgüsüne sahip olan dizinin 7. son bölümü de ilgiyle takip edildi. Bu arada Menajerimi Ara 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Menajerimi Ara 8. bölümde neler olacak? Dicle'nin verdiği kararlar hangi sürpriz sonuçları beraberinde getirecek?

07 Ekim 2020 - 21:00 - Güncelleme: 10 Ekim 2020 - 11:29

Star TV'de yayınlanan Menajerimi Ara dizisi yeni sezonun en çok ilgi çeken yapımlarından birisi oldu. Babasının yanında baba özlemi ile yanıp kavrulan Dicle'nin hikayesi izleyicilerin beğenisini aldı. Barış Falay, Canan Ergüder gibi önemli oyuncuların yer aldığı dizinin başrolünde ise Ahsen Eroğlu bulunuyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Menajerimi Ara'nın 7. son bölümü ekranlara geldi. Son bölümde oldukça karmaşık konular heyecanlı bir akışla izleyicilere gösterildi. Babasını zora soktuğunu ve hayatını mahvettiğini düşünen Dicle hayalini kurduğu işinden ayrılma kararı verir. Dicle'nin istifası babası Kıraç'ı oldukça zor bir karara doğru sürükleyecektir. Bu sırada Maide kocası Kıraç'tan vazgeçmez ve Ego Ajansı satın alır. Şimdi işler çok daha fazla karışacaktır. 

MENAJERİMİ ARA 8. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Dicle yeni bölümde işine kaldığı yerden devam edecek. Feris yine Dicle'ye akıl almaz işler vermeyi sürdürecek. Yeni bölümün en kritik gelişmesi ile Maide ile Dicle arasında yapıalacak olan özel görüşme olacak. Dicle babası Kıraç'ın yıllardır sakladığı gerçeği eşi Maide'ye söyleyecek mi? Maide, Dicle'nin Kıraç'ın kızı olduğunu öğrenecek mi? Kıraç bu durum karşısında ne yapacak? Maide'nin tepkisi ne olacak? Maide bu yalan yüzünden Kıraç'tan boşanacak mı? Maide Ego Ajans'tan Kıraç'ı kovacak mı?

BARIŞ VE DİCLE ARASINDA BEKLENEN İTİRAFLAR!Yeni bölümde Barış ile Dicle arasında da önemli gelişmeler yaşanacak. Dicle duygularını Barış'a itiraf edecek mi? Barış'a olan aşkını itiraz edecek olan Dicle'ye Barış nasıl karşılık verecek? Bu konuşmayı hangi davetsiz misafir dinleyecek? Bu davetsiz misafir Dicle'nin başına hangi yeni belaları getirecek? Dicle yaptıklarına nasıl pişman olacak?MENAJERİMİ ARA 8. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Star TV'nin iddialı dizisi Menajerimi Ara'nın 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında gelecek bölümde olacak olan olaylar ile alakalı çok önemli ipuçları bulunuyor. Menajerimi Ara 8. bölüm fragmanı nasıl izlenir?


YORUMLAR

  • 0 Yorum