Son olarak Aşk Mantık İntikam dizisinde Çağla karakterine hayat veren ve senaryo kurbanı olan başarılı oyuncu Melisa Döngel fanlar tarafından gördüğü sosyal medya linçleri sonrası kendine yaptığı işlemlerle neden yaptın kendine dedirtti!

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Fox Tv ekranlarından yayınlanan başrollerinde İlhan Şen ve Burcu Özberk'in yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinde Çağla karakterine hayat veren oyuncu Melisa Döngel kendine ne yaptı?

İlk olarak Bizim Hikaye dizisinde yer alan daha sonra Sen Çal Kapımı dizisinde yer alan başarılı oyuncu Melisa Döngel son olarak yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinde senaryo kurbanı oldu. Dizi orjinalden saptıktan sorna oldukça vasat bir hale bürünmüştü. Bunu da bileti senaristlere değil Melisa Döngel ve Burak Yörük'e kesilmişti. 

Melisa Döngel dizide hayat verdiği Çağla karakterinin oldukça kötü karakter olması nedeniyle sosyal medyada büyük bir nefret başlamıştı. Melisa Döngel hakkında yapımcıya yemek ısmarladı rolü çoğaldı gibi anlamsız iddialar ortaya atılmıştı. Melisa Döngel'in torpil yaptırcak olsa kendisine daha makul bir karakter karkater yaratması gerekirdi öyle değil mi sorusunu akıllara getiriyor. Keza dizide senaryonun o kadar vasat çocuk oyunu gibi bile olmayan bir hale gelmesi sonucu seyirci kaçmış Burcu Özberk ve İlhan Şen'in dahi karkaterleri dahi antipatikleştirilmişti.

Sosyal medyada bolca linç yiyen Melisa Döngel son olarak kendine yaptığı yeni haliyle beğenilmedi. Bu arada özel hayatında kardeşinin velayetini babasından almak için hukuk savaşı veren ve sokaktaki bazı haksızlıklara ses çıkarttığı için karakolluk olan Melisa Döngel sosyal medyada shipçi fanlar tarafından büyük linçe uğruyordu.

Melisa Döngel imaj değişikliğine gitti!

1-003

Melisa Döngel diziden ayrılıkdan sonra imajını yeniledi. Saç rengini çarpıcı bir sarıya boyatan ünlü oyuncunun bu yeni hali sosyal medya da yapay bulundu.

Bazı sosyal medya kullanıcıları "Melisa bunu neden kendine yaptın? Zaten doğal bir güzeldin" diyerek yorumlarda bulundu. Bazı kullanıcılar ise Melisa Döngel'in bu halini beğendi ve "Oldukça çarpıcı avrupai eski yıldızlara benzemiş" diyerek beğenisini dile getirdi.