Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen üniversitedeki sınıf arkadaşı Mehmet Uygun ile aşk yaşamaya başladı! Peki Mehmet Uygun kimdir? Mehmet Uygun nereli? Mehmet Uygun kaç yaşında? Mehmet Uygun babası kim? Mehmet Uygun seveti?

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derin karakteriyle son 2 senenin yükselen yıldızı olan Melis Sezen yeni sevgilisi Mehmet Uygun oldu!

Melis Sezen kalbini üniversitedeki sınıf arkadaşı Mehmet Uygun’a kaptırdığı öğrenild! Peki Mehmet Uygun kimdir? Mehmet Uygun nereli? Mehmet Uygun kaç yaşında? Mehmet Uygun serveti?

Melis Sezen'in yeni sevgilisi Mehmet Uygun merak konusu oldu.

İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz dizisinde orjinal yapımdaki Kate karakterini canlandıran ve yıldızı parlayan Melis Sezen niahyet aradığı aşkı buldu. 

doctor-foster-katei-kim-o-886_2

Son olarak Maske Kimsin Sen adlı yarışmada dedektif jüri olan ve sempatik tavırları ile sevilen Melis Sezen ilk kez sevgilisi ile  magazine düştü!

Peki Melis Sezen'in sevgilisi kim?

Mehmet Uygun Kimdir?

Adsız-59

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Mehmet Uygun’un Türkiye’nin sayılı gayrimenkul zenginlerinden Tatlıcı ailesinin torunu olduğu öğrenildi.

Melis Sezen'in Koç Üniveristesi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezine mezunu olduğu düşünülünce Mehmet Uygun'un da Koç Üniverisitesi'nden arkadaşı olduğu tahmin ediliyor.