Tatil için Meksika'yı tercih eden ünlü oyuncu Aslı Enver, tatili sırasında çektirdiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaşırken, son paylaştığı fotoğraflarla nefesleri kesti.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

İstanbullu Gelin dizinde gösterdiği başarıyı Babil dizisinde de sergileyen ünlü oyuncu Aslı Enver, dizinin sona erdikten sonra bir süre ekranlara ara verdi.

aslı enver

Hayranlarıyla sosyal medya üzerinden buluşmayı ihmal etmeyen güzel oyuncu, çıktığı Meksika tatilinden fotoğrafları da paylaşmaya devam ediyor.

aslı enver-2

Geniş bir hayran kitlesi olan Aslı Enver, Meksika'da güzel havanın tadını çıkarırken tatil yaptığı teknede siyah bikinisiyle arka arkaya pozlar verdi. Teknede çektirdiği bu pozlarını da takipçilerinin beğenisine sunan başarılı oyuncunun fotoğrafları yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.  

aslı enver-1

Doğal güzelliğe çok önem veren Aslı Enver sıfır makyajlı hali ile verdiği seksi pozlara övgüler yağarken denizin ortasında gün batımının tadını çıkardı.