Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım'la aşk yaşadığı yönünde ortaya atılan iddiaları kesin bir dille yalanlayan Çağla Şıkel, geçtiğimiz akşam Bomonti'de bir mekandan bir erkekle el ele çıktı.

Ünlü model Çağla Şıkel ile oyuncu Kaan Yıldırım arasında aşk iddiaları ortaya çıkmış ve ünlü model bu haberlerin kesinlikle gerçeği yansıtmadığını söylemişti.

çağla şıkel

Geçtiğimiz haftalarda ise Kenan Doğulu'nun Harbiye'de düzenlenen açık hava konserine gelen Çağla Şıkel, konser çıkışı muhabirlerin "Hayatınızda biri var mı?" sorusuna kendisinin de bu aralar birlikte gezebileceği, konserlere gidebileceği birisinin olmasını istediğini fakat olmadığını ifade etmişti.

çağla şıkel-1

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

42 yaşındaki ünlü model Çağla Şıkel, geçtiğimiz akşam Bomonti'de bulunan bir mekana gitti. Mekan içerisinde bir erkekle samimi oldukları görünen Çağla Şıkel'i yanındaki gizemli erkek bir an olsun yalnız bırakmadı. 3 saat mekanda arkadaşıyla kalan Şıkel, mekanın çıkış kapısında da erkek arkadaşı tarafından yalnız bırakılmadı ve elinden tutularak çıkış kapısına kadar getirildi.

çağla şıkel-2

HIZLA OTOMOBİLİNE DOĞRU YÖNELDİ

Gazeteciler tarafından görüntülendiği gren Çağla Şıkel, bir anda hızlandı ve kız arkadaşıyla bir otomobile doğru gitmeye başladı. Yanındaki gizemli erkekle Bomonti'deki mekandan çıkış yaparken kahkahalar atan Çağla Şıkel'in, neşesinin de bir hayli yerinde olduğu gözlerden kaçmadı.