Mehmet Ekici Transfer İçin Galatasaray'ın Belhanda'yı Satmasını Bekliyor!

Mehmet Ekici Transfer İçin Galatasaray'ın Belhanda'yı Satmasını Bekliyor!
22 Eylül 2020 - 22:38

 

Türkiye'de ismi bir dönem transfer manşetlerini süsleyen Mehmet Ekici kulüpsüz kaldı. Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye olaylı bir şekilde transfer olan ve bu transfer için 6 ay futbol oynamamayı göze alan Mehmet Ekici Fenerbahçe'de bekleneni veremedi.

MEHMET EKİCİ BOŞTA KALDI!

Geçtiğimiz sezon sadece 8 maçta forma giyebilen futbolcunun iyi performans gösterememesi neticesinde Fenerbahçe Mehmet Ekici'nin sözleşmesinin sona ermesinin ardından yeni anlaşma teklifi yapmadı. Mehmet Ekici şu anda kulüpsüz olarak kariyerine ara verirken yeni bir takım arayışına girdi.

BİR GÜN GALATASARAY'DA OYNAMAK HAYALİYLE YAŞADIM!

Transfer durumu hakkında açıklamalar yapan Mehmet Ekici, “Çok sayıda teklif var ama benim gönlümde Galatasaray bulunuyor. Trabzonspor'da oynarken de Fenerbahçe'de oynarken de bir gün Galatasaray'da oynamak hayaliyle yaşadım. Şimdi bu hayalime çok yaklaştığıma inanıyorum.” dedi.

HAYALLERİMİN TAKIMI GALATASARAY

Galatasaray'ın Belhanda'yı iyi bir bonservis bedeli ile göndermesi durumunda kendisini transfer edeceğini söyleyen Mehmet Ekici, “Transferde acele etmek istemiyorum. Hayallerimin takımı olan Galatasaray ile görüşmeler yaptık ve bana beklememi söylediler. Belhanda transferine göre karar verilecek.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum