Başarılı oyuncu Mehmet Ali Alabora bir döneme damga vuran Yılan Hikayesi adlı dizideki partneri Meltem Cumbul ile bir araya geldi. Mehmet Ali Albora şu an nerede yaşıyor?

Gezi olaylarında hükumet tarafından hakkında yakalama kararı çıkartılan oyuncu Memet Ali Alabora ile Meltem Cumbul bir araray geldi.

Bir döneme damga vuran Yılan Hikayesi adlı dizide beraber yer alan Meltem Cumbul ve Mehmet Ali Alabora bir araya geldi.

Yılan Hikayesi adlı dizide partner olan Memoli ve Köylü Kızı Zeyno karakteri ile bir döneme damga vuran Mehmet Ali Albora ve Meltem Cumbul Londra'da bir araya geldi.

mmmm-qXKp

Mehmet Ali Albora'nın Gezi Parkı eylemlerinden dolayı hakkında yakalama kararı çıkarıtılmıştı. Alabora için Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’ni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme denilen suçla yakalama kararı çıkartılmıştı. Mehmet Ali Albora İngiltere'ye gitmişti. 

Hayatına İngiltere'de devam eden Mehmet Ali Alabora bir zamanlar rol arkadaşı olan Meltem Cumbul ile yıllar sonra bir araya geldi.

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Mektem Cumbul fotoğrafı "Nihayet" diyerek paylaştı.