EkonomiGündem

Meclisten geçti! TC kimlik son rakamı 0-2-4-6-8 olanlara 40.000 TL ödeme var!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden yapılan yeni kampanyada, TC kimlik numarasına göre, 40000 TL’ye kadar sizlere destek kredisi verileceği açıklandı. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada 40000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda 3 ay ertelemeli kredileri hesaplarına yatırılarak, hemen aynı gün içinde kullandırılmaktadır. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz kampanyalar üzerinden nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 40000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ödemeler gerçekleştirilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek nakit kredi kullanabileceğiniz bu ihtiyaç kredisi kampanyalarında sizlere destek kredisi olarak 3 ay ertelemeli olarak yeni bir kredi paketi hazırlandı ve hazırlanan bu kredi paketiyle birlikte de kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamada, sizlere onay verilecek.

Size yakın banka şubesine giderek

Size yakın banka şubesine giderek başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, ayrıca banka şubelerine gitmeden de işlemlerinizi internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Bankalara giderek işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden kimlik ve gelir belgesiz olarak kredi başvurusu yapabilmesi için banka hesabı olması gerekiyor. Banka şubeleri üzerinden hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kredi alabiliyor.