Ekonomi

Meclisten geçti! Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar 150.000 TL alabilecekler, Bu son şans olacak

Meclisten geçti! Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar 150.000 TL alabilecekler, Bu son şans olacak. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank‘ın devlet destekli olarak başlatmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası bu sefer emekli olan vatandaşları diye sigortalı olarak son işyerlerinde 6 aydır çalışan vatandaşlara verilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden devlet destekli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar, 150000 TL’ye kadar istediğiniz zaman kredi ödemesi verilmektedir.

Bankalar üzerinden nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda bu kredi kampanyalarını hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırarak kalabilmektedirler. Başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişiler banka şubelerine gitmeden işlemlerini yapmak istiyorlarsa, şubelere gitmeden, yapacakları işlemler için 5 dakika içerisinde sonuç alabilmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlar nakit kredi kullanmak için en yakın banka şubesine giderken kimlikleri ve gelir belgelerini yanında götürerek, 150000 TL kredi kullanabilir.

QNB Finansbank, Garanti BBVA ve Yapı Kredi Bankası 3 Ay Ertelemeli 80.000 TL İhtiyaç Kredisi Başladı

Emekliye Garanti Bankası Akbank ve Ziraat Bankası 320.000 TL Ödeme Yapacak!

150000 TL ihtiyaç kredisi kullanmış olmanız durumunda, şubelere gidecek olan vatandaşlar, diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını da bu banka üzerinden kapatabilmek dediler.