Meclisten geçti! Nakit ihtiyacına birebir çözüm geldi. Kamu bankaları Destek veriyor ve 50.000 TL ödeme olacak. Son dakika bayram hediyesi geldi. İşte detaylar...

Meclisten geçti! Nakit ihtiyacına birebir çözüm geldi. Kamu bankaları Destek veriyor ve 50.000 TL ödeme olacak. Vatandaşlar, son zamanlarda para ihtiyaçlarını kamu bankaları üzerinden karşılamak istemektedirler. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, kredi kullanmak istiyorlarsa, kamu bankalarının yapmış olduğu destek kampanyalarına katılarak, 50000 TL'ye kadar ödeme alabilecektir. Başvuru yapmak istiyorsanız sizler de kamu bankalarının yapmış olduğu bu kampanyalara katılarak, devlet destekli olarak kredi kullanabiliyorsunuz. 

Vakıfbank 

Vakıfbank üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanmak isteyen kişiler, bazı şartları uygun müşteri olması gerekmektedir. Banka üzerinden yapılan açıklamada, özellikle sigortalı olarak çalışan vatandaşların son işyerlerinde, oniki aydır çalışıyor olması isteniyor. Banka üzerinden yapılan, ayrıca yeni açıklama ile birlikte kredi kullanacak olan kişilerin banka kredi politikalarına da uygun olması gerekmektedir. Kredi puanı bir yüzü üzerinde olan vatandaşlar ile birlikte emekli olan kişilerin emekli kredisi olarak kullanacakları bu kredilerde, maaşlarını Vakıfbank üzerinden almaları veya maaş, taşıma işlemlerini yapmaları gerekiyor. 

Vakıfbank şubeleri üzerinden veya Vakıfbank'ın resmi internet sitesi üzerinden dilediğiniz zaman başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. vakıfbank mobil uygulaması kullanıyorsanız başvurunuzu mobil uygulama üzerinden de yedigün yirmidört saat yapabiliyorsunuz. 

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Ziraat Bankası

meclis-kredi-1

Kampanyayı ilk başlatacak olan Ziraat Bankası olacak. Kampanyaya katılmak isteyen kişiler Ziraat bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden borç kapatma kredisi kampanyasına katılabilir ve 100.000 TL'ye olan tüm Banka borçlarını tek bir yere ödemek şartı ile kredi kullanabilir. Üstelik verilecek olan 100.000 TL kredi devlet destekli olacağı için esnaf olan vatandaşlara 60 ay vadeye kadar verilecek. Emekli olan ve emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan kişiler ise banka şubelerine gitmeden internet sitesi üzerinden başvuru yaparak tüm Banka borçlarını tek bir yere toplama kredisi kullanabilecek. Sigortalı olarak çalışan kişilerden Ziraat Bankası kredi notuna bakmadan sadece güncel çalışma durumuna bakarak onay verecek. Son işyerinde en az 6 aydır sigorta primleri yatıyorsa sigortalı olarak çalışan kişilerde Kredi kullanabilecek.