Meclisten geçti! Herkes bekliyordu! Nakit isteyenlere 8800 TL Ödeme verilecek. Kampanya başladı. İşte detaylar ve başvuru aşamaları...

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Meclisten geçti! Herkes bekliyordu! Nakit isteyenlere 8800 TL Ödeme. 8800 tl ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında kamu bankaları ve bazı özel bankalar kişilerin hesaplarına bu ödemeleri hemen aktaracak. Devlet destekli olarak verilecek olan acil ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz 8800 TL ödemelerde banka şartlarına uygun olan kişiler internet bankacılığını kullanarak 5 dakika içerisinde sonucunu hemen öğrenebilecek. 

8800 TL ihtiyaç kredisi başvurusu Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden yapılacak olan vatandaşlar düşük faiz oranları ile birlikte hızlı bir şekilde kredi onayı alabilir. 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabileceğiniz bu kampanyaya katılacak olan kişilerin banka hesapları var ise şubelere gitmelerine gerek yoktur. 

Ziraat Bankası üzerinden başvuru nasıl yapılır?

Ülkemizin devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası devlet destekli olarak kredilerde en başta olmaktadır. Acil ihtiyacı olan vatandaşlar için Ziraat Bankası nakit kredi imkanından faydalandırmaktadır. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler Ziraat Bankası şubelerine giderek Ziraat Bankası internet sitesine girerek veya Ziraat bankası'nın mobil uygulamasını kullanarak bireysel olarak 8800 TL gelir belgesiz onay alabilir. 

Ziraat Bankası bireysel müşterileri kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında bu ödemeleri hemen kendi hesaplarına yatırabiliyor. Emekli olan kişiler emekli maaşlarını Bu banka üzerinden alıyorsa daha yüksek limitlerde dee devlet destekli krediler kullanabiliyor. 

tbmmden-cikan-onay-sonrasi-kamu-bankalari-049-faizli-50-000-tl-veriyor-1

Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de başvuru yapma imkanı tanınıyor 

Ziraat Bankası üzerinden yapılacak olan başvurular ayrıca Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de yapılıyor. Vakıfbank ve Halkbank hesabınızın olması durumunda sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilecek onaylanan tutar hemen hesabınıza yatırılacaktır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda Vakıfbank ve halkbank sizlere 5 dakika içerisinde bu sonucu vermektedir. Para ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan Bu kampanyada 8800 TL ödeme alırsanız ya 36 ay vadeli işlem yaparsanız dilerseniz ilk kredi taksit ödemesinde 90 gün kadar erteleme yapma imkanı da sizlere sunulmaktadır. Banka şubelerine giderek bankanın resmi internet sitesine girerek güncel devlet destekli olarak verilen bu Kredi kampanyasının faiz oranlarına öğrenebilirsiniz.