Ekonomi

Meclisten geçti! Emekliye 8000 TL Ödeme haberi verildi!

Emekli maaşı hesabınız üzerinden 8.000 TL’ye kadar nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılan kampanyada devlet destekli olarak sizlere kamu bankaları üzerinden verilecek olan kredi kampanyaları ile ilgili detaylı bilgiler paylaşıldı.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden almanız durumunda başvurularınızı gerçekleştirerek kullanabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden sizler de hemen aynı gün içinde hesaplarınıza ödemeler yatırabilecek ve nakit kredi kullanabileceksiniz.

Emekli maaşını alan vatandaşlar daha önce ihtiyaç kredisi almış olmaları durumunda da kredi kullanmak için en yakın banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden verilen yeni Kredi olan 8.000 TL emekli kredisini hemen başvuru yapabiliyor.

Sadece emekli olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verecek olan bu bankalar üzerinden kredi alacak olan kişilere acil ihtiyaç kredisi kampanyası adı altında verilecek olan krediler de şartlar dahilinde hemen aynı gün içinde hesaplarını ödemeler yatırılmaktadır.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden başvuru yaparak kredi kullanmak isteyen vatandaşlar acil kredi ihtiyacı olması durumunda şubelere gitmeden işlemlerini yapabilecekleri bu kampanyalar üzerinden 5 dakika içerisinde sonuç alabilecekler ve 8.000 TL kredi hesaplarına yatırılarak da kullandırılacaktır.

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan başvuru sonrasında kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için 8.000 TL ihtiyaç kredisi 5 dakika içerisinde hesaplarınıza sadece mobil uygulamalar üzerinden değil resmi internet sitesi üzerinden internet şubesine giriş yaparak da alabileceğiniz bir tutar olmaktadır.