Ekonomi

Meclisten geçti! Emekliye 30.000 TL üzerinde ek ödeme verildi!

Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında, emekli olan kişilere 30000 TL’ye kadar ödeme verileceği, Meclis onayından geçti. Devlet destekli olarak ödenecek olan bu ödemeler de şartları uygun olan tüm vatandaşların belirtilen şartlar dahilinde aynı gün içinde kredi ödemelerinden faydalanabileceği haberi verildi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde devlet destekli olarak ödeyeceğiniz bu paralar da 30000 TL’ye kadar kredi imkanından faydalanabilecek, nakit kredi kullanabileceksiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapacağınız başvurular sonrasında nakit kredi kullanacak olan tüm kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verecek olan bu bankalar üzerinden sizlerde ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başlatılacak olan bu kampanyalarda, banka kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara aynı gün içinde kredi ödemeleri yapılmaktadır.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, emekli maaşını kendi bankasından alan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacak, onaylanan bu kredilerde şartlar uygun olarak krediler, hesaplara yatıracaklardır.

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapacağınız başvurular ile birlikte kredi kullanmak istiyorsanız, acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, şubelere gitmeden işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilecek ve onaylanan bu krediler hesaplarımıza yatırarak da anında kullanacaksınız. Ziraat Bankası Vakıfbank, rahat Bank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için aynı gün içinde kredi ödemelerini yapabilecek, onaylanan bu kredilerde şartlar uygun olarakda ihtiyaç kredisi alabileceklerdir. başvurularınızı yapmadan önce güncel kredi faiz oranlarını, bankanın resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.