Ekonomi

Meclisten geçti: Emekliye 12.000 TL ödeme kesinleşti, Bugün hesaplarda

Emekli olan vatandaşlar, 12 bin TL kadar ödeme almak istiyorlarsa, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanyalara katılarak, işlemlerini gerçekleştirebilecek, devlet destekli olarak verilecek nakit ödemelerine bugünden itibaren hesaplarında görebileceklerdir.

Meclis onayından geçen ve kredi kampanyalarına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar için başlatılan bu nakit kampanyalarında devlet bankaları 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirerek vatandaşlara kredi imkanı sunmaktadır.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almanız durumunda sizlere internet bankacılığı uygulaması üzerinden ve internet sitesi üzerinden destekler verilerek, kredi kullandırılmaktadır. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almanız durumunda 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu hemen öğrenebilecek ve nakit kredi kullanabileceksiniz.

Banka kredi şartlarına uygun olan vatandaşlar, 36 ay vadeli olarak alabilecekleri 12000 TL kredi haricinde daha yüksek limitlerde kredileri kullanabilmektedirler. Size en yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi yapabilecek ve kredi kullanabileceksiniz.