Ekonomi

Meclisten geçti! 3 bankadan deprem etkisi yaratan açıklama geldi: Emekliye “ek ödeme”

Emekli maaşını alan vatandaşlar, devlet destekli olarak bankalar üzerinden nakit ödeme almak istiyorlarsa, daha önce bu bankalar üzerinden kredi kullanmış olması isteniyor. Emekli maaşı hesapları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank gibi bankalar üzerinden emekli maaş almaları durumunda ihtiyaç kredileri kullanabileceği haberi verildi. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde sonuçlarınızı öğrenebileceğiniz kampanyalara katılabilirsiniz.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden almanız durumunda, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank gibi bankalar üzerinden kamu bankaları olmasından dolayı düşük faizlerle kredi verilmektedir. Daha önce bankalar üzerinden kredi kullanmış olan kişilere verilecek olan bu ek ödemeleri, ihtiyaç kredisi olarak sizlere 20000 TL’ye kadar 36 ay vadeli olarak ödenecektir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank gibi emekli maaşımı vatandaşları hızlı bir şekilde banka şubeleri üzerinden yapmış oldukları işlemleriyle birlikte kredi başvurularını yapmak istiyorlarsa, ayrıca banka şubelerine gitmeden de işlemlerini hemen yapabilecekleri internet bankacılığı uygulamalarını kullanabilirler.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli maaş hesabı üzerinden yapılan kampanyalarda mobil uygulamalar ve internet şubesi üzerinden yapılan tüm işlemlerde nakit kredi imkanından faydalanmanıza olanak sağlıyor. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç vereceğini ve onaylanan kredileri hesaplarına yatıracağını açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alıyorsanız, sizlerde devlet destekli olarak verilen 20000 TL kredi kampanyasına hızlı bir şekilde katılabilirsiniz.