Ekonomi

Meclis onayladı! Emekliye ek ödeme limitleri yükseldi! 100.000 TL’ye kadar ödeme alın!

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek nakit kullanmak istiyorsanız, şubelere gitmeden, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden Meclis onaylı kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularını gerçekleştirir, kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan yeni kredi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli 50000 TL 24 ay vadeli 100000 TL ödeme verilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte diğer bankadaki borçlarınızı kapatarak, kredi alabileceğiniz bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız, 100000 TL‘ye kadar kullanacağınız tüm kredilerde 3 ay ertelemeli olarak işlem yapacağınızı da söylemek istiyoruz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi paketlerini yansıttı.

Banka şubelerine giderek kredi başvurularında bulunabilir ve onaylanan kredilerinizi 100.000 TL olarak almanız durumunda diğer bankadaki olan kart borçlarınızı ihtiyaç kredisi borçlarınızı da kapatabilirsiniz. 100000 TL’ye kadar kredi ödemesi alacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, şubelere gitmeden de işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, kredi alabilmektedirler.

Meclisten geçti! Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar 150.000 TL alabilecekler, Bu son şans olacak

TC kimlik numarası ile başvuru yapanlar! 50.000 TL ödeme alacağını açıklandı!

Bankalardaki hesaplarınız üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresiyle birlikte başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri olacak, onaylanan kredileri hemen hesaplarımıza yatırarak da hemen aynı gün içinde emekli kredisi kullanmış olacaksınız.