Gündem

MEB TYP Okullara güvenlik görevlisi alım ilanları Pazartesi yayınlanacak mı? İŞKUR 2019 TYP personel alım ilanları yayınlandı mı?

Geçtiğimiz hafta Resmi Gazete’de Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okullara güvenlik görevlisi alımı yapılacağının duyurulmasının ardından herkes İŞKUR tarafından Toplum Yararına Program kapsamında güvenlik görevlisi alım ilanlarının yayınlanmasını beklemeye başladı.

HERKES MERAK ETMEYE BAŞLADI

Hafta başında okulların eğitim öğretime başlamasıyla birlikte ilanların yayınlanması beklenirken ilanların yayınlanmaması herkes tarafından ilanların ne zaman yayınlanacağını merak etmesine neden oldu. İŞKUR tarafından yayınlanacak güvenlik görevlisi alım ilanlarını bekleyenler merakla MEB TYP Okullara güvenlik alım ilanları Pazartesi yayınlanacak mı? sorusunun cevabını aramaya başladı.

MEB TYP OKULLARA GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANLARI PAZARTESİ Mİ YAYINLANACAK?

Güvenlik görevlilerin olmaması öğrenci velilerini de bir yandan tedirgin ediyor. Güvenlik görevlisi olmak isteyenler de merakla ilanların ne zaman yayınlanacağını beklemeye başladı. İŞKUR tarafından yayınlanması beklenen TYP okullara güvenlik görevlisi alım ilanlarının bugün de yayınlanmaması durumunda pazartesi günü yayınlanması bekleniyor.

TYP GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANLARI NEDEN YAYINLANMIYOR?

TYP okullara güvenlik ilanlarının neden bu zamana kadar yayınlanmadığı da merak edilen konular arasında yer aldı. Yetkililer tarafından bir açıklama yapılmazken herkes güvenlik görevlisi alım ilanlarının yayınlanmasını bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı