Kamu Haberleri

MEB TYP Okullara güvenlik alım ilanı bugün yayınlanacak mı? İŞKUR 2019 personel alımı

Okulların eğitim öğretime başlamasıyla birlikte gözler okulların güvenliğini sağlayacak güvenlik görevlilerine çevrildi.

Milli Eğitim Bakanlığı ilk önce okulların kendi bünyesinde güvenlik görevlisi alımlarını yapacağını açıklaması sonrasında Toplum Yararına Program kapsamında genel olarak alımların yapılacağı duyuruldu.

İŞKUR TARAFINDNA YAYINLANACAK

Güvenlik görevlisi olmak isteyenler de MEB tarafından yapılacak alımlar öncesinde, MEB TYP Okullara güvenlik alım ilanı bugün yayınlanacak mı? İŞKUR 2019 personel alımı ne zaman yapılacak? Soruların cevaplarını merak etmeye başladı. Peki, MEB TYP Okullara güvenlik alım ilanı bugün yayınlanacak mı? İŞKUR 2019 personel alımı ne zaman yapılacak?

MEB TYP OKULLARA GÜVENLİK ALIM İLANI BUGÜN YAYINLANACAK MI?

Güvenlik görevliler bugün de İŞKUR tarafından yayınlanacak TYP Güvenlik görevlisi ilanlarını bekliyor. İlanlar yayınlanmasının ardından TUMHABER.COM olarak sizlerle paylaşacağız. İlanlar İŞKUR tarafından resmi internet sitesinde Toplu Yararına Program kapsamında yayınlanan ilanların yer aldığı yerde bulunuyor.

TUMHABER’İ TAKİPTE KALIN

Anbean güvenlik görevlileri için ilanları takip ediyoruz. İlanlardan haberdar olmak için TUMHABER.COM’u sürekli takipte kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı