Her hafta bambaşka bir haber ile gündeme düşen, Acun Ilıcalı’nın en başarılı projelerinden birisi olan Mastercef bu hafta da Burak Özçivit ile gündeme geldi.

Materchef’in son haftalardaki bomba ismi, başarılı tabakları ve girdiği polemikler ile kendinden söz ettiren Burcu Önal oldu. Yarışmaya daha önce de katılıp veda eden yarışmacı Burcu Önal daha önce de Ajda Pekkan’ın yanında yaşadığı haberler ile gündeme gelmişti.

masterchef-burcu-onalla-dudak-dudaga-pozlari-ele-verdi-burak-ozcivitle-evlendigini-bilmiyordum-kavgaci-burcu-ve-esi-1637762480254

1986 doğumlu başarılı isim Burcu Önal, 15 sene Asya’da yaşayıp, küçük yaşlarda Filipinli bir ailede sonrasında da Çinli bir ailede büyümesi ve aslen Diyarbakırlı olduğu hayat hikayesi ile de ilgi toplayan bir isim.

İstanbul’da Asya yemeklerinin yapıldığı bir restoranı da bulunan Burcu Önal, son olarak Burak Özçivit ile gündeme geldi.

Ajda Pekkan’a olan yoğun sevgisi ve yanında kaldığı bilgisi ile gündemi bir hayli meşgul eden Burcu Önal en son eşi İbrahim Önal ile verdiği pozlarla olay oldu.

Eşinin ünlü ve yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’e olan benzerliği magazin gündeminde karışıklığa neden oldu. Burcu Önal’ın Burak Özçivit ile evlenip boşandığını sananlar bile oldu.

Ancak gerçek kısa süre sonra Burcu Önal’ın sosyal medyasında yer alan yorum ve cevaplar ile ortaya çıktı.

618c41b1ae298b911ca2d434